حمله به جسد دختر جوان در حاشیه خیابان تهران

تیم جنایی به محل حادثه رفته و تحقیقات را آغاز کردند. جسد دختر جوان کنار خیابان افتاده بود و خراش و بریدگی روی گردنش دیده می شد. شواهد حاکی از آن است که دختر جوان بر اثر اصابت جسم تیز به گردن جان خود را از دست داده است.

در ابتدا تیم جنایی تصور می کند که او به قتل رسیده است، زیرا همه شواهد حاکی از جنایت است، اما یک دوربین مداربسته وجود دارد که پس از بررسی تصاویر، رازهای مرگ مرموز دختر جوان را فاش می کند.

در این شرایط ماموران پلیس به سمت دوربین می روند و پس از بررسی تصاویر مشخص می شود که جرمی صورت نگرفته و مرگ دختر جوان تصادفی بوده است. همانطور که از تصاویر مشخص است دختر جوان صبح زود برای سوار شدن به خودرو به کنار خیابان رفت اما در همان لحظه یک موتورسیکلت تندرو با دختر جوان برخورد کرد. گلوله موتورسیکلت به گردن دختر جوان اصابت می کند و به زمین می افتد.

راکب موتورسیکلت که به شدت ترسیده و در حالت درمانده شده بود از ترس فرار کرد. از سوی دیگر دختر جوان به دلیل جراحت و بریدگی در ناحیه گردن جان خود را از دست داد و دقایقی بعد عابران با مشاهده جسد خون آلود او با پلیس و اورژانس تماس گرفتند اما تلاش ها برای نجات او بی نتیجه ماند. .

پس از مشخص شدن اسرار مرگ تلخ دختر جوان، تحقیقات پلیسی ادامه یافت و در بازرسی از کیف دختر متوفی به مدارکی دست یافت که هویت وی را فاش کرد.

با دستور پزشک قانونی، جسد دختر فوت شده به پزشکی قانونی منتقل شد و تیمی از مسئولان تحقیقات برای دستگیری موتورسوار متواری را آغاز کردند.

دیدگاهتان را بنویسید