حمله سرمربی استقلال به دستیار سابق یحیی گل محمدی

حمله سرمربی استقلال به دستیار سابق یحیی گل محمدی

خسرو حیدری سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره اتفاقاتی که در پایان بازی با استقلال در کنار نیمکت پیکان رخ داد، گفت: متأسفانه تمام نیمکت پیکان در جریان بازی به داور اعتراض کردند اما طبق تصاویر تلویزیونی تیم ما به داور اعتراض نکردند.» در صحنه ای که فکرش را هم نمی کردم، آقای حسینی به نیمکت ما توهین کرد و حرف های ناشایستی به روی ماتا زد که از گفتن آن خجالت می کشم، اما فیلم همه جا منتشر شد. آقای حسینی شما پرتغالی بلد نیستید ولی من فارسی بلدم و حرف زشت شما رو به ماتا شنیدم بی احترامی کرد بهتره از فوتبال صحبت کنید چون در جریان بازی تیم پیکان به جز یک موقعیت شرایط خاصی نداشت. .

وی افزود: از کسب چهارمین برد متوالی خوشحالیم و خدا را شکر مقتدرانه بردیم. سعی می کنیم در زمین بازی صحبت کنیم و سهم خود را از شکست ببینیم. حتی سعی کردیم در این بازی زیاده روی نکنیم و خود ساپینتو هم خیلی آرام بود. واقعا بی انصافی است که هر تیم بازنده ای به نیمکت ما حمله کند. همان بازی مقابل پیکان دریری در نتیجه موثر بود. در جریان مسابقه به داور یا آقای حسینی بی احترامی کردیم؟ فدراسیون باید به این مسائل رسیدگی کند. من به باشگاه اسپندی که در آن بازی کرده ام احترام می گذارم، اما باید رفتار فنی این تیم بررسی شود. امیدوارم دیگر شاهد این موارد نباشیم. در بازی قبلی مقابل مس هم دیدیم که یکی مثل جیمی جامپ آمد و مشتی به سینه مربی ما زد. این چیزها زشت است و ما باید ظرفیت از دست دادن را در خودمان افزایش دهیم.

  وضعیت ملی مازندرانی رو به بهبود است/ تمامی اقدامات درمانی برای حضرت انجام شده است

خسرو حیدری با ابراز تعجب از محرومیت ریکاردو ساپینتو گفت: در بازی مس، مردی که واقعا فکر می کردم جیمی جامپ است به ساپینتو حمله کرد و با مشت به سینه او زد. بعد ساپینتو اخراج شد! همزمان هواداران استقلال ساپینتو را تشویق کردند. او هم نزد آنها رفت و با آنها ابراز احساسات کرد. او سپس به رختکن رفت و طبق تصاویر ویدئویی موجود، دوباره مورد حمله قرار گرفت. حقیقت این است که نه ساپینتو و نه دستیارانش در هیچ بازی به تیم حریف حرف زشت و رکیک نزده اند و همیشه بر احترام و حفظ سلامت نیمکت تیم مقابل اصرار دارند. محرومیت ساپینتو برای حادثه مس غیر قابل باور است و هیچ دلیل منطقی پشت آن نیست. این را هم بگویم که به عنوان یک عضو کوچک مکتب استقلال هرگز اجازه نمی دهم خدای نکرده از روی نیمکت استقلال به تیم حریف توهین کنند.

دیدگاهتان را بنویسید