حمله شدید روزنامه حکومتی به کلیباف و مجلس

روزنامه ایران در این مطلب آورده است: مجلس در یک سال اخیر تحت الشعاع تلاش برخی نمایندگان قرار گرفته است که اهداف انتخاباتی خود را به قیمت ایجاد تنش در کشور دنبال می کنند. حتی با وجود تصمیم وزارت کشور مبنی بر حذف بندهایی از بخشنامه سلامت پیش از انتخابات که این نمایندگان را به توجیه و ابراز نگرانی برانگیخت، تلاش برای تحت فشار قرار دادن وزیر کشور و اجبار وی به تغییر معاونت سیاسی ادامه دارد. . اقدامات این مجموعه از نمایندگان در این مدت به گونه ای است که به نظر می رسد محمدرضا غلامرضا، معاون وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور را طلسم برنامه های انتخاباتی خود می بینند. اما تکیه مجدد بر کرسی نمایندگی، چه چیزی مهمتر از انجام صحیح وظایف نمایندگی است. نیازی که با این نوع فشارها و دخالت در اختیارات قوه مجریه در کشور نقض می شود.

این روزنامه همچنین با اشاره به تذکر روز گذشته دو نماینده مبنی بر پایان مهلت وزیر کشور برای تغییر معاون سیاسی خود، آن را “خواسته های دو نماینده” خواند و پاسخ محمدبکر کلیباف به این نمایندگان را “شبهه” خواند. کلیباف در جلسه علنی روز گذشته گفت: مهلت قول وزیر کشور برای جایگزینی معاونت سیاسی آن وزارتخانه به پایان رسیده است.

  ارتقا و حفظ ایمنی پل‌ها و زیرساخت‌های فنی راه‌ها اولویت اول حمل‌ونقل جاده‌ای است/ کشف ۱۱۵ نقطه حادثه‌خیز در سیستان و بلوچستان

دیدگاهتان را بنویسید