حمله مسلحانه به خانه ستاره تیم ملی انگلیس/ رحیم استرلینگ به لندن بازگشت

حمله مسلحانه به خانه ستاره تیم ملی انگلیس/ رحیم استرلینگ به لندن بازگشت

در حالی که انگلیس در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2022 به مصاف سنگال رفت، رحیم استرلینگ در آن بازی غایب بود. اتحادیه فوتبال انگلیس دلیل این غیبت را مشکل خانوادگی ستاره انگلیسی عنوان کرد. اما بررسی ها نشان می دهد که دزدان مسلح به خانه رحیم استرلینگ در لندن نفوذ کرده و اشیای قیمتی او را سرقت کرده اند. این اتفاق در حالی رخ داد که اعضای خانواده بازیکن چلسی در داخل خانه بودند.

علت غیبت ستاره جوان تیم ملی انگلیس در جدال با سنگال و خروج ناگهانی این بازیکن از اردوی سه شیرها مشخص شد.

در حالی که انگلیس در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2022 به مصاف سنگال رفت، رحیم استرلینگ در آن بازی غایب بود.

اتحادیه فوتبال انگلیس دلیل این غیبت را مشکل خانوادگی ستاره انگلیسی عنوان کرد. اما بررسی ها نشان می دهد که دزدان مسلح به خانه رحیم استرلینگ در لندن نفوذ کرده و اشیای قیمتی او را سرقت کرده اند. این اتفاق در حالی رخ داد که اعضای خانواده بازیکن چلسی در داخل خانه بودند.

در رابطه با این سرقت، پلیس لندن تحقیقات گسترده ای را آغاز کرد که نتایج آن استرلینگ و خانواده اش را به لرزه انداخت. این اتفاق تلخ برای او که در گودال رقابت های جام جهانی است اصلا خبر جالبی نیست.

ساوت گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس در پاسخ به این سوال که آیا استرلینگ به طور کامل از تیم خارج خواهد شد، گفت: همه چیز به شرایط مشکل خانوادگی او بستگی دارد.

  گروسی: بدون دریافت پاسخ معتبر از ایران قطعا پرونده تحقیقاتی را نمی بندم/ ما موظفیم که بسیاری از مواردی را که ایران باید روشن کند، شفاف سازی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید