حکومت درخشان پولادگر بر هیچکس پوشیده نیست/ معاون جدید رئیس جمهور باید توجه جدی به توسعه ورزش بانوان داشته باشد.

ساعت: 20:52
تاریخ انتشار: 1300/10/18
کد خبر: 1798962

وزیر ورزش و جوانان گفت: کارنامه درخشان مدیریتی سیدمحمد پولادگر بر هیچکس پوشیده نیست و یکی از بهترین انتخاب های ماست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان؛ سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در جلسه شورای معاونین گفت: در وزارت ورزش و جوانان عهدنامه ای امضا کرده ایم تا به کشور و مردم عزیزمان خدمت کنیم و در زیر لوای این برنامه تمام تلاش خود را انجام دهیم. جمهوری اسلامی ایران.”

وی با اشاره به انتخاب سید محمود پولادگر به عنوان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای گفت: با شناختی که از پولادگر دارم می دانم که ایشان در این معاونت برای خدمت به ورزش و مردم حضور دارند. کارنامه درخشان پولادگر بر هیچکس پوشیده نیست و حضور 22 ساله او در فدراسیون تکواندو ثابت می کند که خدمات ارزنده ای در این رشته پرطرفدار ارائه کرده است.

وزیر ورزش و جوانان افزود: ثبات مدیریتی یکی از عوامل موفقیت در دنیای امروز است و خوشبختانه آقای پولادگر در این سال های ثبات مدیریتی زمینه ساز اتفاقات خوب بسیاری شد.

وی افزود: چشمان زیادی در دست داریم تا بتوانیم بهترین تدابیر را برای ورزش کشور داشته باشیم. هنوز جای کار زیادی وجود دارد که همه باید دست به دست هم دهیم و با مشارکت و همدلی جلو برویم. باید کاری کنیم که تمام فواید ورزش را داشته باشیم.

سجادی گفت: خوشحالیم که یکی از بهترین گزینه ها را برای سمت مهم معاونت مسابقات قهرمانی و توسعه ورزش حرفه ای انتخاب کرده ایم. با توجه به نزدیک بودن به بازی های آسیایی و المپیک، باید تمام تلاش خود را برای حضور در این بازی ها و آمادگی برای بازی های المپیک انجام دهیم. در برخی فدراسیون ها تغییراتی داشته ایم و دوباره انتخابات خواهیم داشت. با این همه اتفاق باید در عرصه ورزش قهرمانی تلاش ویژه ای داشته باشیم.

  3800 بسته معیشتی در شهرستان صبرور توزیع شده است

وی در پایان گفت: با توجه به تجربه آقای پولادگر در ورزش قهرمانی انتظار می رود نگاه ویژه ای به ورزش بانوان داشته باشند. با تعامل و همدلی خوب با سایر نمایندگان مجلس که بهترین مدیران کربلا هستند، می توانیم زمینه ساز اتفاقات خوبی در ورزش کشور باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید