خبر خوش برای بازنشستگان معوقه

خبر خوش برای بازنشستگان معوقه

سیدحجت کاظمی در نشست با روسای کانون ها و جمعی از بازنشستگان فولاد که با حضور اعضای هیئت مدیره صندوق برگزار شد، گفت: اگر صندوق در سال های اخیر بودجه ثابتی داشت این معوقات به وجود نمی آمد. البته خوشبختانه با تلاش های انجام شده بودجه ثابتی برای سال جاری تخصیص داده شده است که البته برای تامین هزینه ها باید با تلاش بیشتر سهم منابع داخلی صندوق را افزایش دهیم.

بر اساس گزارش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد اظهار داشت: با پیگیری های مستمر صندوق توانستیم مجوز فروش برخی املاک غیرمولد را از ذیربط اخذ کنیم. مسئولان در آینده نزدیک معوقات بازنشستگان را از این صندوق ها پرداخت کنند. در حالی که می دانیم این موضوع روند خاص خود را دارد، به محض تکمیل آن، معوقات را پرداخت خواهیم کرد.

وی در ادامه درباره اصلاحیه همسان سازی گفت: ما خواسته های سال 2019 را برای همسان سازی برآورده کرده ایم و برای اجرای درست همسان سازی تلاش خواهیم کرد. همچنین آمادگی داریم با منتخبان بازنشستگان برای اجرای تصمیمات در این خصوص جلساتی برگزار کنیم.
محمد ابراهیمی معاون فنی و عملیات بیمه ای صندوق بازنشستگی فولاد نیز در این جلسه گفت: رسیدگی و اصلاح اساسنامه و کمیته های همسان سازی برای اولین بار در تاریخ صندوق بازنشستگی فولاد با حضور نمایندگان منتخب تشکیل شد. مستمری بگیران و قطعا نظرات مستمری بگیران در خصوص نحوه درمان، اجرا و اعمال می شود و در خصوص اصلاح اساسنامه و جذب به مراجع بالاتر ارجاع خواهد شد.

  راه ارتباطی شهرستان دشتی و روستای بمباری به مرکز شهرستان قطع شد + عکس

دیدگاهتان را بنویسید