خبر خوش برای نکونام/ ستاره مورد نظر استقلال ایران را ترک نکرد!

روز جدید :

بعد از عدم توافق با استقلال و پرسپولیس، گفته می شد جواد آقایی پور مهاجم استقلال خوزستان در آستانه لژیونر شدن است و راهی روسیه می شود. با این حال همانطور که دیروز نوشتیم مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان عصر دیروز با مدیران هلدینگ خلیج فارس جلسه ای برگزار کرد و طرفین بر سر رضایت این بازیکن به توافق رسیدند. پیشنهاد استقلال به آقای پور پیشنهاد بالایی است اما این بازیکن علاقه مند به فوتبال اروپا بود.

طبق قراردادی که جواد با استقلال خوزستان بسته است، انتقال او به هر تیمی باید با نظر مدیران استقلال خوزستان انجام شود و مسئولان این باشگاه با توجه به توافقی که انجام شده، می خواهند ستاره تیم خود را به همان تیم تهرانی بفروشند. آنها با استقلال داشتند. پس از انتشار خبر مذاکره مجدد باشگاه استقلال با مدیرعامل استقلال خوزستان و ایجنت این بازیکن، عکسی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می داد آقای پور در فرودگاه بوده و می خواهد به روسیه برود.

پیگیری های ما نشان می دهد که سفر آقایی پور به روسیه لغو شده و آن بازیکن هم اکنون در تهران است. علت لغو سفر آقایی پور مخالفت مدیرعامل استقلال خوزستان بود و همین موضوع باعث شد این بازیکن لژیونر شود. خود این بازیکن اصرار دارد لژیونر شود اما مدیران استقلال خوزستان می خواهند او را به استقلال تهران بفروشند.

مذاکرات طرفین در روزهای آینده ادامه خواهد داشت و تکلیف این بازیکن برای فصل آینده مشخص خواهد شد.