خروج در این پست استقلال: حداقل دو نفر

روز جدید :

خروج در این پست استقلال: حداقل دو نفر

در شرایطی که این دروازه بان بوسنیایی توسط مدیران استقلال به خدمت گرفته شد، وضعیت گلزنی این تیم برای قهرمانی پیش رو عجیب شد و به این ترتیب استقلال پنج مدافع برای لیگ بیست و چهارم خواهد داشت!

سینا سعیدی فر، دروازه بان 23 ساله استقلال که او نیز محصول آکادمی همین باشگاه است، پس از حضور در تیم ملی امید و همچنین عملکرد قابل قبولش در دیداری که استقلال موفق شد تراکتورسازی را با نتیجه 7 بر یک شکست دهد. ، توسط سعید ضاحی مشاهده شد. او قرار گرفت و در آخرین ساعات نقل و انتقالات راهی شمس هازارد شد.

اما حالا پس از پایان لیگ بیست و سوم، سعیدی فر که با استقلال قرارداد دارد، می خواهد دوباره به جمع جواد نکونام بپیوندد. نکته قابل توجه در مورد این دروازه بان این است که گفته می شود از آنجایی که این دروازه بان محصول آکادمی استقلال است، سهمیه بزرگسالان و حتی زیر 23 سال را اشغال نخواهد کرد که البته آبی ها باید از سازمان لیگ استعلام بگیرند. و باید دید انتقال او به شمس هازارد باعث از دست رفتن این شرایط خوب برای سعیدی فر می شود یا خیر.

در این شرایط و در مورد جذب مدافعان بوسنیایی، به نظر می رسد با توجه به ترافیک بالای این پست در استقلال، نکونام باید حداقل دو دروازه بان را در تیمش رها کند. در حال حاضر سیدحسین حسینی، سینا سعیدی فر، محمدرضا خالدآبادی و محمد جوادکیا چهار دروازه بان استقلال هستند و اگر ودران کیوسوسکی هم وارد دروازه این تیم شود، شاهد ترافیک زیادی در دروازه این تیم خواهیم بود.

در هر صورت به نظر می رسد یکی از سعیدی فر و خالدآبادی در استقلال بماند و کادر فنی به فکر حفظ دروازه بانی است که سهمیه بزرگسالان و حتی زیر 25 سال را پر نمی کند.