خروش باشکوه مردم اصفهان در حمایت از کودکان مظلوم غزه+ تصاویر

خبرگزاری موج اصفهان گزارش می دهد؛

همزمان با سراسر کشور با شعار محوری حمایت جهانی از کودکان فلسطینی در میدان بزرگمهراصفهان تجمع کردند.به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، همزمان با روز جهانی کودک، کودکان و نوجوانان و قشرهای مختلف مردم اصفهان با حضور در میدان بزرگمهر اصفهان حمایت خود را از کودکان غزه اعلام کردند.

مردم متدین و انقلابی اصفهان همصدا با مردم سراسر کشور در حمایت از مردم و کودکان مظلوم غزه یک بار دیگر به صحنه آمدند و با تجمع در میدان بزرگمهر جنایات رژیم کودک کش اسرائیل  را محکوم و انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیست در کشتار وحشیانه مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند.

تجمع مردم اصفهان 2

کودکان و نوجوانان حاضر در این تجمع تحت عنوان «حمایت از کودکان مظلوم غزه» اعلام کردند همراه تمام مردم سرزمین غیور ایران، به میدان آمدند و با مشت‌های گره کرده جنایات وحشیانه رژیم کودک کش اسرائیل را محکوم کردند.

گفتنی است؛  کودکان و نوجوانان و مردم با در دست داشتن پرچم‌های فلسطین، حزب الله لبنان، انصارالله یمن و عروسک‌های نمادین کودکان غزه ، با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» جنایات رژیم صهیونیستی در قتل عام کودکان بی‌دفاع و مظلوم غزه را محکوم کردند.

تجمه مردم اصفهان

شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی در بیانیه‌ای ضمن محکومیت جنایات رژیم جعلی صهیونیستی، خواستار رفع محاصره سراسری غزه شدند.

تجمع مردم اصفهان در حمایت غزه
آیا این خبر مفید بود؟دیدگاهتان را بنویسید