خنثی سازی حمله تروریستی حشدالشعبی


ساعت: 14:11
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۶/۲۱
کد خبر: 1896905

الحشد الشعبی با صدور بیانیه ای از خنثی سازی طرح حمله تروریستی علیه زائران اربعین حسینی و نیروهای امنیتی در جنوب شهر سامرا در استان صلاح الدین عراق خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ الحشد الشعبی امروز (دوشنبه) با صدور بیانیه ای از خنثی سازی طرح حمله تروریستی علیه نمازگزاران اربعین حسینی و نیروهای امنیتی در جنوب شهر سامرا در استان صلاح الدین عراق خبر داد.

به گزارش خبرگزاری نبأ عراق، تاکنون جزئیات بیشتری از این خبر منتشر نشده است.

نیروهای تیپ 46 در فرماندهی عملیات الجزیره الحشد الشعبی روز شنبه یک توطئه تروریستی علیه نمازگزاران اربعین حسینی (ع) در استان الانبار را خنثی کردند.

الحشد الشعبی پنجشنبه گذشته از خنثی سازی طرح تروریستی که توسط حزب بعث عراق برای هدف قرار دادن امنیت عراق در 4 استان از جمله استان کربلا طراحی شده بود، خبر داد.

این در حالی است که طی روزهای اخیر اعلام شده بود که 20 هزار نیروی الحشد الشعبی برای تامین امنیت مراسم اربعین حسینی بسیج شده اند.

ستاد عملیات مشترک عراق اعلام کرد که طرح ویژه امنیتی و خدمات رسانی اربعین برای زائران در نظر گرفته شده است. سرلشکر تحسین الخفاجی، سخنگوی ستاد عملیات مشترک عراق اعلام کرد: دو پاسگاه در دو شهر نجف اشرف و بابل برای تامین امنیت زائران اربعین افتتاح شده است و برنامه زیارت اربعین شامل تمام شعائر مقدس است.

دیدگاهتان را بنویسید