خون رسانی اصفهان 3 روزه / تمدید اسکنر اهدای خون بانوی ایرانی

ساعت: 22:07
تاریخ انتشار: 1400/11/09
کد خبر: 1804244

مدیر روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان اصفهان:

مدیر روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان اصفهان گفت: با توجه به اینکه هفته گذشته با سعادت حضرت زهرا سلام الله علیها اسکنر اهدای خون به نام اسکن بانوی ایرانی را از ساعت 2 انجام دادیم. تا 8 بخمن دهه مبارک فجر تمدید شد و ادامه خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ لطفعلی جعفری در گفت و گو با صاحب نیوز گفت: وضعیت تامین خون در استان اصفهان کمتر از سه روز است. تا در بهترین شرایط قرار بگیریم.

مدیر روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان اصفهان گفت: با توجه به اینکه در فصل سرما به سر می بریم و به روزهای پایانی سال نزدیک شده ایم، از اهداکنندگان خواهشمندیم بیماران و خون و فرآورده های خونی را فراموش نکنند. با اهدای خون آنها کمک کنند. بیماران عجله دارند.

جعفری گفت: با توجه به اینکه هفته گذشته با سعادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) اسکنر اهدای خون با عنوان پویش یک بانوی ایرانی داشتیم، از 2 تا 8 بهمن انجام دادیم که تا دهه فجر تمدید شد و ادامه خواهد داشت. .

مدیر روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان اصفهان در پایان خاطرنشان کرد: از بانوان استان دعوت می کنیم در این پویش شرکت کنند و در امر اهدای خون حضور فعال داشته باشند و همچنین می دانیم که توسط پزشک معاینه خواهند شد. قبل از اهدای خون اگر شرایطی برای اهدای خون وجود نداشته باشد آزمایش خون برای آنها انجام نمی شود.

  پایان تلخ اما واقعی «خاتون» / این سریال با تاکید بر یکی از ویژگی های والای مردم ایران به پایان رسید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید