دختری از تهران با پسری ناشناس به قشم می گریزد و با یک قاچاقچی خطرناک انسان ارتباط برقرار می کند

دختری از تهران با پسری ناشناس به قشم می گریزد و با یک قاچاقچی خطرناک انسان ارتباط برقرار می کند

رئیس پلیس کلانشهر از کشف مخفیگاه دختر و پسر گمشده ای که قصد خروج غیرقانونی از کشور را داشتند، خبر داد.

سردار علی ولی پور گدرزی رئیس پلیس آگاهی کلانشهر در تشریح پرونده ربوده شدن دختر جوانی گفت: اوایل امسال زن جوانی با مراجعه به شعبه چهارم پلیس آگاهی به کارآگاهان اعلام کرد که 21 ساله اش پسر پیر با دختری 19 ساله از خانه فرار کرده بود. وی قبل از انجام این اقدام از تمام خانواده خود پول قرض کرده و موتورسیکلت خود را به صورت سفته به چند نفر فروخته و مبلغ 300 میلیون تومان در آن موجود است.

وی با بیان اینکه خانواده دختر فقدانی نیز شکایت خود را ثبت کرده اند، افزود: با تشکیل پرونده در دایره چهارم پلیس آگاهی (مفقودی ویژه)، تیمی زبده از کارآگاهان به محل مورد نظر مراجعه و با استفاده از روش های نوین کشف جنایت را کشف کردند. ابتدا پول خود را به دلار تبدیل کردند و با دختر 19 ساله به کاشان رفتند اما از آنجا اثری از خود باقی نگذاشتند.

رئیس پلیس آگاهی تهران گفت: کارآگاهان با اقدامات اطلاعاتی در اولین اقدام متوجه شدند پسر و دختر گمشده با اتوبوس به جزیره قشم رفته و در آنجا با یک قاچاقچی خطرناک مهاجرت غیرقانونی تماس گرفتند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه مخفیگاه دختر و پسر مفقود شده در کمترین زمان ممکن شناسایی شد، تصریح کرد: کارآگاهان در گام بعدی موفق شدند با هماهنگی لازم با مقامات قضایی طی یک عملیات متوالی پسر جوان را دستگیر کنند. و دختر جوان دیرتر پیدا شد.

وی افزود: متهم پس از انتقال به شعبه چهارم پلیس آگاهی در تحقیقات اولیه اعتراف کرد و گفت: به قشم آمده بودیم تا همیشه به صورت غیرقانونی از ایران خارج شویم اما در همین حین فردی غریبه پول ما را در اینجا دزدید که سرگردان شدیم. به یک شهر غریب

سردار گودرزی مشاهده کرد: با صدور دستور قانونی از سوی مقام قضایی، دختر فقدانی به آغوش گرم خانواده اش بازگردانده شد و متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی قرار گرفت.