در اسرع وقت وظایف معلمان را پرداخت کنید

ساعت: 15:07
تاریخ انتشار: 1300/09/16
کد خبر: 1790347

ورود استاندار آذربایجان شرقی در محدوده حقوق معلمان برای خرید خدمات.

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر تمایل به افزایش سهم معلمان در طرح های خدماتی مانند مسکن ملی گفت: اداره کل آموزش و پرورش استان باید متعهد شود که معوقات معلمان را در اسرع وقت پرداخت کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش آنای، عابدین هورام در جلسه شورای آموزش و پرورش استان با تشکر از خیرین در عرصه آموزش و پرورش، گفت: نگاه مصرف کننده به نظام عظیم و انسان ساز آموزش و پرورش اشتباه است و باید به این حوزه نگاه کنیم. سرمایه گذاری و زیرساخت».

وی با تاکید بر احصای نیازهای کمی و کیفی آموزش و پرورش و تلاش برای تامین اعتبارات لازم، افزود: مناسب سازی و تلاش برای تنوع بخشی به فضای آموزشی از اولویت های شورای آموزش و پرورش استان است.

هورام همچنین خواستار شفاف سازی سند تحول فرهنگیان و معلمان شد و گفت: اجرای این سند باید با توجه به مقتضیات استان و نظارت مستمر و روشمند بین فرهنگیان و آموزش و پرورش باشد تا خللی در روند آموزشی ما ایجاد نشود. “

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر تمایل به افزایش سهم معلمان در طرح های خدماتی مانند مسکن ملی گفت: اداره کل آموزش و پرورش استان باید متعهد شود که معوقات معلمان را در اسرع وقت پرداخت کند.

خرم در خصوص بازگشایی مدارس نیز گفت: باید نظارت و پایش مستمر باشد تا دانش آموزان دچار بیماری عروق کرونر قلب نشوند و این بازگشایی ها تجربه مدیریت تاج را فراموش نکنند.

  ده ها موشک به پایگاه های آمریکا در عراق اصابت کرد

وی همچنین بر لزوم توجه جدی به مناطق دارای معضلات اجتماعی و ایجاد امکانات آموزشی در مناطق ضعیف تاکید کرد و از دانشجویان جهادگر که در دوران ولیعهد برای تربیت دانش آموزان این مناطق تلاش کردند، تقدیر کرد.

بر اساس این گزارش، مدتی است که رسانه ها از پرداخت نشدن معوقات 15 ماهه معلمان مناطق فقیرنشین آذربایجان شرقی خبر می دهند اما تاکنون خبری از پرداخت معوقات منتشر نشده است.

پایگاه خبری آناناج نیز بارها اخباری در این خصوص منتشر کرده و معتقد است که نیاز به دخالت دستگاه های نظارتی استانی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید