در پالایشگاه اصفهان به‌اندازه کشور عمان و امارات پروژه داریم

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان

به گزارش واحد رسانه روابط عمومی و بین الملل هلدینگ پترو پالایش اصفهان، محسن قدیری با بیان اینکه اگر اکنون به فکر عدم تعادل سوخت در کشور نباشیم، در آینده سرنوشت روشنی نخواهیم داشت، گفت: این موضوع از زمانی آغاز شد. دو سال و نیم گذشته ما این کار را انجام داده ایم و خوشبختانه با احداث پالایشگاه دوم هرمزگان تا آذرماه سال آینده، 12.5 میلیون لیتر از 80 میلیون لیتر کمبود را خواهیم داشت. بر.

وی با بیان اینکه آب شرب اصفهان از دو هفته قبل با مشکل مواجه بود، تصریح کرد: آب این پالایشگاه برای اولین بار در یک هفته گذشته قطع شد و آب مصرفی ما صفر شد. سه تانک استراتژیک ما به سرعت در مدار قرار گرفتند و با پروژه ای که ساخت آن یک سال طول کشید، به راحتی با مشکل مقابله کردیم.

قدیری با بیان اینکه 23 پروژه آب داریم که در صورت تکمیل مشکل آب به طور کامل حل می شود، افزود: از طریق این پروژه ها به سایرین نیز کمک خواهیم کرد. در پروژه آب صفا 720 کیلومتر از 1400 کیلومتر پروژه انتقال آب را ظرف دو سال انجام دادیم.

مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان گفت: 30 درصد از سهام اصفهان وظیفه انتقال آب به پالایشگاه را بر عهده دارد.

قدیری با بیان اینکه این اتفاقات با دقت و ثمره افرادی بود که انقلاب را پرورش دادند، گفت: هشت سال است که در حراست مقدس هستیم.

مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان با بیان اینکه در اصفهان پروژه های پالایشگاهی به بزرگی عمان و امارات داریم، خاطرنشان کرد: این در حالی است که عده ای خودشان را تحقیر می کنند و امارات را به گردن ما می اندازند.

وی با بیان اینکه در سفر به امارات متوجه شدیم بسیاری از مخازن آنها استانداردهای API آمریکا و استانداردهای ما را ندارد، اما اساس استانداردهای صنعت نفت ما بر اساس استانداردهای کشورهای پیشرفته است.

مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان با بیان اینکه 530 هکتار زمین در بندرعباس خریداری کرده ایم، گفت: برنامه های ما مثمر ثمر است.

کادری با بیان اینکه تمام سرمایه گذاری های مالی پالایشگاه به این سمت می رود و آینده بسیار روشنی دارد، گفت: به حرف ها و ادعاها در انتخابات نگاه نکنید، به سوابق و برنامه ها نگاه کنید.

مدیر عامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان وی با اشاره به برنامه ریزی 60 پروژه در حوزه هوش مصنوعی خاطرنشان کرد: 460 پروژه بدون نگاه به جایی در دست اجرا داریم که البته این اعتبارات هم اکنون موجود است.

این کارمند ادامه داد: سال گذشته یک قرارداد فناوری به مبلغ صد میلیون یورو امضا کردیم که نشان می دهد اگر مدیری بخواهد کار کند، می تواند.


آیا این خبر مفید بود؟