دستور خروج چند بازیکن از استقلال صادر شد!

دستور خروج چند بازیکن از استقلال صادر شد!

یکی از بزرگترین مشکلاتی که این روزها استقلال با آن دست و پنجه نرم می کند، عدم تحرک در فصل نقل و انتقالات است. تعداد قابل توجهی از بازیکنان از این تیم جدا شده اند اما بازیکن جدیدی برای جایگزینی آنها جذب نشده است و همه چیز در خرید بازیکنان جدید به مهرداد محمدی و آرمین سهرابیان بستگی دارد. اتفاقی که حتی صدای اعتراض جواد نکونام را هم درآورد و او اعلام کرد که برگزاری جلسات تدارکاتی و تمرینات تاکتیکی به دلیل کمبود بازیکن سخت است.

کسانی که در آموزش شرکت می کنند

استقلال هر روز بازیکنانی دارد که به تمرین می آیند و فعلا صحبتی از جدایی نیست اما شرایط در تیم به گونه ای است که مشخص نیست در لیگ بیست و سوم آبی پوشان را بر تن خواهند کرد یا خیر.

سینا سعیدی فر، علیرضا رضایی، کوین یاماگا، روزبه چشمی، سجاد شهبازادا، مهرداد محمدی، آرمین سهرابیان، زبیر نیک نفس، مهدی مهدی پور، صالح حردانی، جعفر سلمانی، پیمان بابایی، ارسلان مطهری، آرمان حمیدی برخی از مردم هستند. که حسین زواری، آرش رضاوند، امیرعلی صادقی، ابوالفضل جلالی و سبحان حقانی روزانه به جواد نکونام و دستیارانش گزارش می دهند.

مردانی که ممکن است برگردند

به غیر از بازیکنانی که نام بردیم، 3 فوتبالیست دیگر نیز به احتمال زیاد به جمع آبی پوشان برمی گردند. حسینی حسینی پس از بسته شدن پرونده علیرضا بیرانوند دوباره در تیررس استقلال قرار گرفت و طبیعی است که او بخواهد برگردد. از طرفی محمدحسین مرادمند نیز منتظر شروع مجدد قراردادش است که به این افراد باید عارف غلامی را اضافه کرد که در ابتدا در لیست جواد نکونام نبود اما حالا شایعات زیادی درباره بازگشت او به گوش می رسد.

دردسر بزرگ و فراق ستاره ها

اگرچه استقلال در فصل نقل و انتقالات هنوز موفقیت چندانی کسب نکرده است، اما این به این دلیل است که اکثر بازیکنان مشهوری که در تمرینات آنها شرکت می کنند بالای 23 سال سن دارند. حالا جواد نکونام با مشکل بزرگی روبروست چرا که طبق قانون تیم های لیگ بیست و سوم فقط می توانند 19 بازیکن بزرگسال داشته باشند و بقیه باید زیر 23 سال باشند. با نگاهی به لیست فعلی استقلال متوجه می شویم که امیرعلی صادقی، سینا سعیدی فر و حسین زواری زیر 23 سال سن دارند و به جز جواد نکونام بازیکن دیگری در آن رده سنی وجود ندارد و به این ترتیب اگر 2 بازیکن بزرگتر دیگر به تیم اضافه شوند. ترکیب استقلال سهمیه آبی پوشان تکمیل می شود و آنها باید به ازای هر بازیکن بالای 23 سال یکی از بازیکنان معروف خود را کنار بگذارند زیرا قانون اجازه نمی دهد تعداد بازیکنان بزرگسال استقلال از 19 نفر بیشتر شود. با توجه به فرم قراردادهای امضا شده در تابستان گذشته، نکونام چاره ای جز متقاعد کردن گروهی از بازیکنان سرشناس که قرارداد دارند، در صورت جذب بیش از 2 بازیکن بالای 23 سال از این تیم جدا نمی شود. در ابتدای فصل قبل پیرامون ارسلان مطهری اتفاق افتاد و سر و صدای زیادی به پا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید