دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی در مقابل توطئه ها و شورش های دشمنان هوشیار باشند


ساعت: 16:58
تاریخ انتشار: 1401/03/06
کد خبر: 1841897

امام جمعه اراک با تاکید بر هوشیاری همه جانبه اطلاعات امنیتی در برابر توطئه ها و اغتشاشات دشمن، گفت: دشمنان انقلاب اسلامی از قدرت روز افزون انقلاب هراس دارند و از هر ابزاری برای نفوذ و ضربه زدن به نظام اسلامی استفاده می کنند. در این شرایط، وظیفه دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی بسیار سخت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از دیار آفتاب; آیت الله گربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه اراک که در مصلی این شهر برگزار شد، اظهار داشت: پیروز باشید. توفیق و سربلندی، سلامتی دین و دنیا و آخرت، و بالاترین درس عالم، تقوا و ولایت است.

وی با اشاره به شهادت امام جعفر صادق (ع) افزود: امام جعفر صادق (ع) به عنوان رئیس مذهب شیعه در تربیت طلاب ممتاز بی نظیر است و نهضت علمی را در علوم و معارف اسلامی و معارف و مکتب امام صادق به راه انداخت. (ع) این آفرینش انسان و بنای مدرسه است.

امام جمعه اراک ادامه داد: باید از مدرسه امام صادق(ع) برای اعتلای اسلام و انقلاب اسلامی استفاده بهینه کرد و نخبگان، دانشگاهیان و حوزویان باید برای آموزش طلاب ممتاز از مکتب امام ششم شیعیان الگو بگیرند.

وی با تاکید بر هوشیاری همه جانبه دستگاه های اطلاعاتی در مقابل توطئه ها و آشوب های دشمنان، گفت: دشمنان انقلاب اسلامی از قدرت روزافزون انقلاب هراس دارند و از هر ابزاری برای نفوذ و ضربه زدن به نظام اسلامی استفاده می کنند. شرایط کار دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی بسیار سخت است.

  آیین صدور صورتحساب نیمور 2000 ساله

دری نجف آبادی تاکید کرد: دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی باید با هوشیاری تمام توطئه ها و نقشه های شوم دشمن را شناسایی و خفه کنند و آن ها را خفه کنند و با تمام توان از امنیت و اقتدار ملی کشور دفاع کنند.

وی با اشاره به شهادت احسان قادبیگی در منطقه پارچین تهران گفت: وی به شهادت رسید.

امام جمعه اراک با تقدیر از مردم اراک به خاطر برگزاری باشکوه تشییع پیکر شهید بابان خاطرنشان کرد: امروز شهدای استان مرکزی و شهرستان اراک تشییع باشکوه این شهید مظلوم برگزار کردند که قابل تقدیر و نشان از فرهنگ زنده ایثار است. و شهادت

وی ادامه داد: همه باید به این نکته توجه داشته باشند که راه مقاومت در کشور باید تقویت شود تا هیچکس از ادامه راه دلسرد نشود و پیرامون ملت ایران با راه و آرمان های بلند خود غافل نشوند.

دری نجف آبادی گفت: ملت ایران در هر کاری باید روی پای خود بایستد. اعتماد به نفس و مقاومت در برابر قدرت داخلی همواره مورد تاکید ائمه انقلاب اسلامی بوده و باید همواره مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد: وضعیت امروز کشور قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست و انقلاب اسلامی در 43 سال عمر پربرکت خود دستاوردهای زیادی داشته است که باید شاکر خداوند باشیم و امروز در اوج است. از اقتدار و غرور».

امام جمعه اراک افزود: ساختمانی در آبادان تخریب شد و قبل از این حادثه مسئولان و مهندسان ناظر باید مراقبت های لازم را انجام می دادند و تخلفاتی در این زمینه صورت گرفت، اما در صورت وقوع حادثه نباید کل سیستم زیر سوال رود.

  اولین یادواره شهدای کاسکای عشایر در استان بوشهر برگزار شد

وی با اشاره به وقایع خرداد گفت: رحلت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد از مهم ترین اتفاقات آینده است که هر کدام باید به بهترین شکل ممکن انجام شود.

حتی نجف آبادی افزود: علاوه بر این، امسال چند سال دیگر 40 هزار نفر از جمهوری اسلامی ایران به حج مشرف می شوند و نمازگزاران باید بهترین درس ها را از این دانشگاه بزرگ بیاموزند.

وی خاطرنشان کرد: برای وحدت کلمه، وحدت، عظمت و کرامت انسانی همه باید پشت سر رهبر معظم انقلاب باشند و گوش به فرمان ایشان باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید