دستگیری اوباش متجاوز در تهران روز جدید

دستگیری اوباش متجاوز در تهران روز جدید

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از انهدام باند زورگیران خشن با 150 مورد زورگیری در پایتخت خبر داد.

سرهنگ علی ولی پور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی زورگیری سریالی از شهروندان در غرب تهران، بررسی موضوع در دستور کار تیمی از کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. تهران بزرگ. در بازرسی اولیه کارشناسان پزشکی قانونی مشخص شد که 6 تبعه خارجی پس از شناسایی مقتولان خود با قمه و چاقو به سمت آنها رفته و اقدام به تجاوز به آنها کرده اند.

وی با بیان اینکه بیشتر این اعمال مجرمانه با خشونت انجام می شد، گفت: کارآگاهان در مرحله اول با استفاده از روش های نوین کشف جرم و اقدامات اطلاعاتی متهمان را شناسایی و سپس با روش های علمی موفق به ردیابی مخفیگاه آنان شدند. در ادامه کارآگاهان با کسب این اطلاعات مهم با هماهنگی لازم با مقامات قضایی به مخفیگاه متهمان در جنوب تهران رفته و در عملیاتی هماهنگ آنها را دستگیر و به مقر پلیس آگاهی منتقل کردند.

ولی پور گودرزی با اشاره به کشف و ضبط چند قبضه سلاح سرد از مخفیگاه گفت: متهمان پس از انتقال به پایگاه دوم پلیس آگاهی به جرم خود در 150 فقره زورگیری از شهروندان اعتراف کردند. بعداً برای این افراد پرونده تشکیل و برای ادامه کار به دادسرا ارسال شد. البته تحقیقات برای کشف سایر جرایم احتمالی این افراد همچنان ادامه دارد

  جیش الظلم مسئولیت حمله تروریستی زاهدان را بر عهده گرفت

دیدگاهتان را بنویسید