دستگیری عامل تیراندازی در شهرستان شاهین‌شهر

فرمانده انتظامی شاهین شهر و میم گزارش داد؛

فرمانده انتظامی شاهین شهر و میم گفت: با تلاش ماموران انتظامی، عامل تیراندازی در شاهین شهر دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان

سرهنگ هادی کیان مهر گفت: یک مجرم سابقه دار ایجاد رعب و وحشت در شهروندان و متواری شدن در جریان درگیری در این شهرستان با شلیک سلاح کلت دستگیر شد.

وی افزود: شامگاه 16 تیرماه پس از دریافت گزارشی مبنی بر وقوع یک فقره تیراندازی در یکی از محله های شهر، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی گفت: با حضور ماموران در محل و در بازرسی از سطح زمین مشخص شد یکی از راهزنان و اراذل و اوباش سابقه دار شهرستان در درگیری با 2 جوان دیگر چندین بار با کلت تیراندازی کرده است. او در حال حمل بود و وحشت عمومی ایجاد کرد و موضوع آسیب دیدگی خودرو از صحنه متواری شده است.

رئیس پلیس شهرستان شاهین شهر و میمه تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع و فرار متهم، تیمی از ماموران زبده پلیس امنیت عمومی این فرماندهی اقدامات تخصصی خود را برای دستگیری متهم آغاز کردند و در نتیجه این اقدامات، وی آخرین مخفیگاه در یکی از شهرهای غرب کشور کشف شد.

این افسر انتظامی بیان کرد: سرانجام ماموران کلانتری پس از اخذ نیابت در شهرستان مذکور حاضر و در کمتر از 24 ساعت این متهم فراری را دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به شهرستان منتقل و به مراجع قضایی تحویل دادند.

سرهنگ کیان مهر در پایان با قدردانی از امنیت شهروندان به عنوان خط قرمز پلیس بر عزم جدی ماموران نیروی انتظامی برای برخورد سریع، قاطع و قانونمند با راهزنان و مخلان نظم و امنیت عمومی تاکید کرد.آیا این خبر مفید بود؟