دست در دست هم به مهر، برای سربلندی ایران اسلامی

بیانیه کانون شعب مدیران رسانه در آستانه برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری؛

در دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم و ملت فهیم ایران اسلامی به ویژه فرهنگیان و تلاشگران عرصه رسانه و مطبوعات به عنوان گنجینه معنوی جامعه حماسه آفرینان بزرگ و سرنوشت ساز خواهند بود. تست.

به گزارش خبرگزاری موج


انقلاب اسلامی، شأن حضور مردم در تعیین سرنوشت خود را شأن تشریفاتی ندانست و مردم همواره با حضور هوشمندانه در انتخابات، قدرت و اراده خود را در انتخاب مسئولان و نمایندگان به منصه ظهور رساندند.

پرواز اردیبهشت ماه و حادثه تلخ شهادت رئیس جمهور و همراهانش منجر به برگزاری زودهنگام انتخابات ریاست جمهوری شد و با وجود اینکه چند ماهی از انتخابات شورای اسلامی نمی گذرد در آستانه ایجاد هستیم. حماسه ای بزرگ برای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با مشارکت حداکثری در استحکام نظام جمهوری و اسلام و پایبندی به ارزش های ملی و میهنی نقش موثری دارد تا نابینایان و بیگانگان بدانند که افکار و اختلاف دیدگاه های داخلی هیچ تأثیری در عزم ملی و میهنی فرزندان این زمین و خاک نداشته و همواره درگیر بحران های تاریخی هستند. همدیگر را نگه می داریم و صف به خط مقابل دشمنانمان می ایستیم.

بر خلاف ادعای دشمنان و بدخواهان، ملت شریف ایران با نظام اسلامی کار می کنند و هرگز اسیر روایات دشمنان نبوده و نخواهند بود و انتخابات پیش رو در تاریخ عزت ایران ثبت خواهد شد. و عظمت، مانند دیگر آفریده های حماسی.

انجمن مدیران رسانه وی ضمن دعوت از حضور پرشور در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، از اصحاب رسانه، خبرنگاران و خبرنگاران و فعالان اطلاع رسانی که مفاخر عصر اطلاعات هستند، می خواهد با تشریح اهمیت انتخابات، مردم را به این حضور ملی دعوت کنند. اهمیت شرکت در آنها امیدواریم با یاری خداوند در پیشبرد این تلاش ملی برای انجام وظیفه ملی و اسلامی خود با انتخاب چهاردهمین رئیس جمهور فعال باشیم و پس از انتخابات نیز به آن عمل کنیم. ماموریت ما و به عنوان نمایندگان افکار عمومی در راستای خدمات و نظارت فرهنگی است.آیا این خبر مفید بود؟