دست ستاره جذاب به سینه یحیی و پرسپولیس

دست ستاره جذاب به سینه یحیی و پرسپولیس

در روزهای گذشته خبری در رسانه ها و برخی خبرگزاری ها مبنی بر تمایل پرسپولیس برای آوردن عمر السومه منتشر شد. بازیکنی که فصل گذشته به صورت قرضی در العربی بازی می کرد و اکنون برای تیم اصلی خود الاهلی عربستان تمرین می کند.

او یک سال دیگر با تیم عربستانی قرارداد دارد اما الاهلی تمایلی به ادامه همکاری با عمر السومه ندارد و در ازای پیشنهادی مطلوب آماده فروش این مهاجم است. العربی برای جذب مهاجم سوری پیشنهاد یک میلیون دلاری داده بود که از سوی تیم عربستانی رد شد. آنها 2 میلیون دلار می خواهند.

روزنامه الوطن در شماره امروز خود نوشت: باشگاه العربی قطر در تلاش است تا پیش از آغاز اردوی پیش فصل در اسپانیا، چند قرارداد مهم را نهایی کند، زیرا مدیران این باشگاه سعی دارند با نقل و انتقالات جذاب داخلی و خارجی، فهرست بازیکنان را پر کنند.

این روزنامه نوشت یکی از بازیکنانی که فصل گذشته با این تیم خوش درخشید تا العربی پس از سال ها قهرمان جام امیر قطر شود، عمر السومه است که همچنان منتظر تمدید قراردادش است.

الوطن افزود: اخیرا اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه العربی پس از عقد قرارداد با محمد التابونی بازیکن هلندی فاینورد روتردام، سرانجام به عقد قرارداد با السوما و بازگرداندن او به این تیم نزدیک شده است. تیم

باید دید سرنوشت مهاجم سرشناس سوری چه خواهد شد و عمر السوما فصل آینده چه تیمی خواهد پوشید. پیشتر از عبدالرزاق حمدالله به عنوان مهاجم یاد شده بود که گمان می رود گل محمدی باشد که او نیز در عربستان سعودی به فعالیت خود ادامه می دهد. البته این اسامی هرگز از سوی منابع موثق نزدیک به پرسپولیس تایید یا تکذیب نشده است

  صابریان از ریاست سازمان اورژانس کشور کناره گیری می کند

دیدگاهتان را بنویسید