دشمن صهیونیستی به جنایات وحشیانه خود افتخار می‌کند

رهبر انصارالله یمن:

رهبر جنبش انصارالله یمن تصریح کرد: دشمن صهیونیستی به جنایات وحشیانه خود افتخار می کند. در عین حال، رژیم های عربی نسبت به این جنایات بی تفاوت هستند.

به گزارش خبرگزاری موج


به گزارش المیادین، «عبدالملک الحوثی» رهبر این جنبش است. انصارالله یمن وی در سخنرانی امروز خود تاکید کرد: نادیده گرفتن تجاوز به نوار غزه خطرناک ترین موضوعی است که صهیونیست ها در مورد کشورهای عربی ترجیح می دهند.

وی افزود: توسعه در فلسطین چیزی نیست که مردم بتوانند بی توجهی خود را با آن توجیه کنند. نسل کشی در این منطقه وجود دارد اسرائيل او به هیچ قانونی اهمیت نمی دهد.

الحوثی تصریح کرد: دشمن صهیونیستی به جنایات وحشیانه خود افتخار می کند. این در حالی است که نظام های عربی نسبت به این جنایات بی تفاوت هستند.

عبدالملک الحوثی افزود: این رژیم های عربی حزب الله لبنان را یک سازمان تروریستی معرفی می کنند اما دشمن صهیونیستی را با وجود این همه جنایت در هیچ لیست تروریستی قرار نداده اند. هرکس جنایات نسل کشی رژیم صهیونیستی در نوار غزه را دنبال کند متوجه می شود که بیشتر قربانیان این جنایات زنان و کودکان هستند. دشمن صهیونیستی به شکنجه اسرای فلسطینی با بدترین شیوه ها و گرسنگی دادن به آنها ادامه می دهد.

وی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نیز گفت: 2 نامزد از این کشور بیش از دیگران برای نشان دادن وفاداری خود به صهیونیست ها با یکدیگر رقابت می کنند.آیا این خبر مفید بود؟