دعوت سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان برای حضور مردم در انتخابات

سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) از مردم استان اصفهان برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان

متن دعوت نامه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان از مردم برای شرکت در انتخابات به شرح زیر است:

به نام خدا

انتخابات مظهر حماسه سیاسی و اقتدار ملی و نشان دهنده دلبستگی ملت ایران به نظام جمهوری اسلامی است و اقتدار شکوهمند آن برای انقلاب و میهن اسلامی دارای ارزش راهبردی و معرف الگوی مردم سالاری دینی برای مردم است. جامعه جهانی

استقرار نظام مردم سالاری دینی مبتنی بر آموزه های دین مبین اسلام و متکی بر آرای مردم از جمله عنایات الهی و برکات انقلاب شکوهمند اسلامی است. مردم آگاه، بصیر و انقلابی ایران در 45 سال گذشته با حضور قاطع خود در عرصه های مختلف سیاسی، نظام اسلامی و آرمان های امام راحل و شهدای گرانقدر را از حراست و پاسداری و اجازه توطئه و تفرقه دشمنان محروم کردند. .

انتخابات به صورت دوره‌ای و در بازه‌های زمانی مشخص بر اساس فرآیندهای مقرر در قانون برگزار می‌شود، اما این بار و به‌طور غیرمنتظره، دست سرنوشت ما را از حضور رئیس‌جمهور مردمی و انقلابی در صحنه محروم کرد، بنابراین یک انتخابات نابهنگام انجام شد. وزارت کشور تصمیم گرفت که انتخابات 17 تیر 1403 محل بلامنازع ارج نهادن به زحمات بی وقفه شهیدان به ویژه آیت الله رئیسی است که از هیچ کوششی برای افزایش اقتدار و امنیت و آبادانی کشور دریغ نکردند.

بسیجیان، پاسداران، ایثارگران و پیشکسوتان جهاد و شهادت استان اصفهان در کنار خانواده های پرجمعیت خود در کنار اقشار مختلف و اقشار مختلف ملت ایران با حضور پرشور و باشکوه خود در انتخابات 17 تیرماه همراه با انتخابات اصلح، حماسه بزرگ و غرورآفرین سیاسی امروز و آینده کشور، جبهه اسلامی و متحد معاندان و ضدانقلاب به ویژه مثلث خبیث آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی با شکست سنگین و ذلت بار دیگری روبرو شد. و دوباره. عزم، عزم، ایستادگی و پایداری ایشان در ادامه راه مقدس امام (ره) و شهدای گرانقدر انقلاب با رهنمودها و رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) رسوا خواهند شد.

سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان وی از ملت شریف و بصیر ایران به ویژه مردم استان اصفهان می‌خواهد با حضور پرشور و همگانی پای صندوق‌های رای، امنیت و اقتدار ایران اسلامی را تضمین کنند.آیا این خبر مفید بود؟