دور جدید فروش خودروهای وارداتی از هفته آینده آغاز می‌شود

رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: این هفته آخرین فرصت برای دارندگان اولویت خودروهای وارداتی اسفند 1401 برای انتخاب خودرو است.

به گزارش خبرگزاری موج


مهدی دیگمی، رئیس سازمان توسعه تجارت وی اعلام کرد: هفته آینده تحویل جدید در سامانه واردات انجام می شود که با تحویل های قبلی متفاوت است. این پیشنهاد آخرین فرصت برای دارندگان اولویت است خودروهای وارداتی (کسانی که در اسفند 1401 در سامانه ثبت نام کرده اند) و اگر این افراد خودروی مورد نظر خود را انتخاب نکنند، دیگر اولویت خرید نسبت به افراد دیگر ندارند.

زیگامی همچنین گفت: علاوه بر این، از ابتدای هفته آینده این امکان برای متقاضیان جدید وجود خواهد داشت که با مسدود کردن 500 میلیون تومان در حساب پروکسی، خودروهای وارداتی خریداری کنند، در این دوره سامانه واردات شرکت کنند و خودروی مورد نظر خود را به همراه قبلی خریداری کنند. مشتریان برای خرید انتخاب کنند

به گفته رئیس سازمان توسعه تجارت، در این عرضه خودروهای وارداتی اولویت اول به مشتریان قبلی تعلق دارد و متقاضیان جدید نیز می توانند خودرو خریداری کنند. اما از نسخه های بعدی اولویت خرید برای مشتریان قدیمی سیستم به کلی از بین می رود و دیگر امتیازی نسبت به مشتریان جدید نخواهند داشت.

مهدی زیگمی اظهار داشت: متقاضیان جدید توجه داشته باشند که در صورت ایجاد حساب نمایندگی و ثبت نام در سامانه واردات، اولویت بلندمدت ندارند و از این پس می توانند برای هر دوره ای از سامانه واردات ثبت نام کنند. یک مشتری جدید بدیهی است اگر مشتری به دلیل حجم تقاضا قادر به خرید وسیله نقلیه خاصی نباشد، باید برای دوره های بعدی سامانه مجدداً مراحل ثبت نام را طی کند.آیا این خبر مفید بود؟