دو باخت مقابل پرسپولیس ثابت کرد که استقلال چیزی ندارد

دو باخت مقابل پرسپولیس ثابت کرد که استقلال چیزی ندارد

حسن روشن، کاپیتان سابق تیم استقلال درباره اتفاقات اخیر مربوط به صحبت های سرپرست باشگاه استقلال درباره سرمربی فصل قبل، گفت: 10 ماه پیش وقتی بداخلاقی ساپینتو را دیدم متوجه شدم. که او به ایران آمد تا با ما یک بازی پوکر بازی کند.

وی افزود: رقم سنگین قراردادش برای فصل جدید سنگ بزرگی بود که انداخت. اگر بگیرد و ببندد به نفعش می شود و اگر نه مثل الان می گوید که استقلالی ها من را نمی خواهند اما من می خواهم بمانم! در صورتی که او قبلاً انتقالش را به تیم قبرس انجام داده بود و فقط به ما می خندید.

بازیکن جدا شده استقلال در جام جهانی درباره مواردی که اخیرا توسط مدیران باشگاه در مورد ساپینتو مطرح شده است، اضافه کرد: تعجب کردم که چرا در طول فصل صحبتی از این بازیکن نشد! چه معجزه ای بالاخره مدیرعامل استقلال از خجالت این مرد بیرون آمد و دست راستش را در کف دستش گذاشت! البته خیلی دیر شده بود. ما نباید فراموش کنیم که همه آنها به دنبال یک چیز هستند و آن پول است.

وی یادآور شد: آیا استراماچونی را دیدید که چگونه 2400 دلار خرج نکرد و آن را برای جلب رضایت برداشت؟ من مخالف مربی خارجی نیستم، اما اگر می خواهیم یک نفر را بگیریم، مربی بیاوریم که هیچ هزینه ای ندارد. افرادی مثل مورینیو را بیاورید.

روشن خاطرنشان کرد: اتفاقاتی که در این مقطع زمانی در عربستان می افتد برنامه کوتاه مدت آنهاست. آنها برای بلند مدت برنامه های دیگری دارند اما ما می رویم و ساپینتو را می آوریم که در دو دربی اخیر مشخص کرده است که تیمش حتی اصول تاکتیکی دفاع را هم بلد نیست!

  واکنش شدید هواداران استقلال به درخواست فتح الله زاده

وی با اشاره به شکست استقلال در دربی جام حذفی گفت: گل مهدی ترابی به استقلال واقعا شرم آور بود! گل دوم بدتر بود! یکی اعزام شد و یکی نبود که لااقل سرش را جلوی توپ بگذارد که گل نخورد! بعد از گل تساوی استقلال امیدوار بودیم بازی به پنالتی برود اما شاید خواست خدا نشد! چون خود ساپینتو بازی را به هم ریخت و تیمش شکست خورد و مردم می خواهند او برود.

کارشناس فوتبال بومی ما ادامه داد: اگر استقلال در فصل گذشته چند بازی را برد به خاطر بازیکنان خوبی مثل مهدی کایدی یا محبی و افرادی از این قبیل بود. به لطف خلاقیت این بچه ها توانستیم بازی های خوبی را انجام دهیم وگرنه استقلال نشان داد که هر وقت نوبت به اواسط مسابقات مهم و حساس می رسد، تاکتیک تیمی وجود ندارد. این پایان ورود یک مربی خارجی بی کیفیت است.

روشن با اشاره به حضور جواد نکونام در راس کادر فنی استقلال گفت: جواد نکونام باید بداند اینجا فولاد نیست، استقلال است. کار در تیم های استقلال و پرسپولیس با سایر تیم ها متفاوت است و باید بداند اهل کجاست و کجا سرمربی می شود. البته او سابقه فوتبالی خوبی دارد اما باید بتواند با تیم بزرگی مثل استقلال کنار بیاید.

پیشکسوت استقلال درباره اینکه ساپینتو گفته می خواهد از استقلال شکایت کند نیز توضیح داد: بله! او قطعا این کار را انجام خواهد داد و به همین دلیل به ایران می آیند. قبل از رسیدن به ایران شکایت را نوشتند و در جیب خود گذاشتند. اما فارغ از همه این مشکلات، حالا باید ببینیم سرنوشت باشگاه چه خواهد شد.

  ناراحتم از عملکرد خاله زنک بازی در استقلال/ اگر تعداد بدهی ها را بگویم سقف روی سرمان فرو می ریزد.

وی در پایان افزود: اکنون زمان جذب و تشکیل تیم است. نمی دانم در مورد کمیته فنی استقلال چه بگویم. از ابتدا مشخص نبود این افراد برای چه آمدند و چرا رفتند. در مجموع ما در ایران از کمیته فنی چندان راضی نیستیم اما به نظرم امروز دو موضوع برای استقلال مهم است. یکی اینکه وضعیت را برای مدیریت باشگاه روشن کنیم و دوم اینکه بتوانیم تیم خوبی برای فصل آینده بسازیم. امیدوارم استقلال فصل آینده را با مربی ایرانی اش خوب شروع کند.

دیدگاهتان را بنویسید