ذهن استقلالی ها آماده نیست/ اگر ساپینتو مهم نبود او را اخراج نمی کردند.

ساعت: 20:06
تاریخ انتشار: 1301/10/16
کد خبر: 1922164

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: ذهن بازیکنان استقلال آماده نیست و عملکرد آنها مقابل تراکتور بازتاب ذهنی آنها بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ روی ماتا سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از شکست دو بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل تراکتورسازی در هفته پانزدهم لیگ برتر اظهار داشت: از کیفیت بازی تیم خود راضی نیستیم. زمانی که تمرینات استقلال به دلیل جام جهانی تعطیل شد، مشکلاتی داشتیم و سعی کردیم بهتر شویم، اما به شرایط ایده آل نزدیک نشدیم. کادر فنی برای بهبود شرایط تیم تلاش می کند اما ذهن بازیکنان آماده نیست و عملکرد آنها بازتاب ذهن آنهاست. بازیکنان عملکردی که قبل از تعطیلات داشتند را ندارند و وقتی با تیم خوبی مثل تراکتورسازی روبرو می شویم این مشکلات بیشتر خود را نشان می دهد. اینها بهانه نیست، بلکه واقعیت است.

وی افزود: باید در مورد دو صحنه از بازی صحبت کنیم که اولی مربوط به خطای پنالتی روی محمد محبی بود. برای من مهم نیست که خطا خارج از محوطه بود یا داخل، اما اگر داور اصلاً خطا نمی کرد باید گرفته می شد. بحث دوم ما گل اول تراکتور است، می دانید چرا گفتم کمین است؟ در مورد اینکه بازیکن ما پاس داد یا نه صحبتی نمی کنم، پاسی که اول به تراکتور شماره 5 داده شد، کمین بود. من از این صحنه شکایت کردم. باید به این مشکلات واکنش نشان دهیم چون هفته گذشته هم برای ما پنالتی نگرفتند. ما به دنبال بهانه نیستیم، اما همه باید خوب عمل کنیم. اگر خطای پنالتی بود می توانستیم گل بزنیم. اگر دروازه تراکتورسازی می شد چه اتفاقی می افتاد؟ اینها بهانه نیست، بلکه واقعیت است. اگر VAR اگر ندارید باید به داوران کمک کرد.

  سامانی های استان البرز جزو بهترین های کشور هستند/ برای اولین بار در ایران کوچک خانه ای برای تفریح ​​و نشاط اجتماعی ایجاد شد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: با شما موافق نیستم که موقعیت ایجاد نکردیم. یکی سیو مهدی مهدی پور و دیگری شانس ارسلان مطهری. فقط گل نزدیم بحث در مورد کیفیت تیم به قبل از جام جهانی برمی گردد. هنگامی که مشکلات ظاهر می شوند، در 2-3 روز ناپدید نمی شوند. اینها همانهایی هستند که بر ذهن بازیکنان و نحوه عملکرد آنها تأثیر می گذارد.

در این لحظه خبرنگاری از ماتا درباره شایعه اخراج ساپینتو از استقلال پرسید که مدیر رسانه ای استقلال گفت: این خبر کذب است و هیچ رسانه رسمی آن را منتشر نکرده است. یه خبر دیگه باید بزارم

ماتا درباره غیبت ریکاردو ساپینتو روی نیمکت استقلال تصریح کرد: او سرپرست تیم است و همه با جدیت کار را دنبال می کنیم. اگر مهم نبود اخراجش نمی کردند.

وی در خصوص مصدومیت محمد محبی خاطرنشان کرد: مصدومیت محبی سخت بود و خودش هم ناراحت بود که چرا نتوانست بازی کند. او نیاز به آزمایش دارد تا مشخص شود مصدومیتش چقدر جدی است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که هافبک های تراکتورسازی راه استقلالی ها را بسته اند، گفت: انتظار می رفت تراکتور این کار را انجام دهد. ما می دانستیم که آنها ما را تحت فشار قرار می دهند و ما در طول هفته کار کردیم و راه حلی پیدا کردیم. متأسفانه بازیکنان ما نتوانستند آنچه را که تمرین کرده بودند به مسابقه انتقال دهند.

ماتا درباره بازی استقلال مقابل تراکتورسازی در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی گفت: باید بازی امروز را دوباره ببینیم و چند نکته را اصلاح کنیم و برای بازی در جام حذفی آماده شویم.

  گیل بانو; سرپناه حمایت از زنان سرپرست خانوار + عکس

وی درباره فعالیت نقل و انتقالات باشگاه خاطرنشان کرد: پنجره نقل و انتقالات ما بسته است. ما می خواهیم یک بازیکن با کیفیت به تیم اضافه کنیم. سرمربیان و مربیان همه تیم ها دوست دارند این اتفاق بیفتد اما پنجره نقل و انتقالات باشگاه بسته است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال بار دیگر با این سوال مواجه شد که برای دیدار با تراکتورسازی در جام حذفی چه برنامه ای دارند، گفت: وقتی دو بازی با یک تیم انجام می دهیم، مانند تراکتورسازی، شناخت کسب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید