ربودن این گزینه پرسپولیس از مدعیان؟ / این ستاره مخالف بود

روز جدید :

ربودن این گزینه پرسپولیس از مدعیان؟  / این ستاره مخالف بود

علی علیپور که به عنوان بهترین گلزن پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر و آخرین بازیکن پرسپولیس که با پیراهن این تیم در لیگ برتر ایران به مقام آقای گلی (یک فصل) دست یافت، پس از 4 فصل حضور در فوتبال باشگاهی پرتغال شناخته می شود. و در تیم های ماریتیمو و ژیلوینته بازی کرده است، علاقه مند به بازگشت به فوتبال باشگاهی ایران است. البته سروصداهایی در مورد گنجاندن علیپور شنیده می شود، اما به نظر می رسد او همچنان از خدمت سربازی معاف است و از معافیت تحصیلی برخوردار است.

به گزارش فوتبال 360، علیپور در مجموع 4 سال را در فوتبال باشگاهی پرتغال سپری کرد و روزهای مختلط و مسلما ناموفقی را سپری کرد و نتوانست عملکرد درخشان خود در پرسپولیس را در تیم های ماریتیمو و ژیل وینسته تکرار کند و خبرهایی از ماندگاری او به گوش می رسد. حضور در تیمش نبود این مشکل علی علیپور را مجبور به ترک پیراهن تیم ملی کرد و حالا این مهاجم باتجربه 28 ساله به دنبال آن است تا بتواند در فصل آینده لیگ برتر فوتبال ایران حضور پیدا کند و به اوج بازگردد. روزها.

تا این لحظه خبری از توافق با پرسپولیس نیست!

مهاجم سابق استولیچانی که 6 فصل سابقه حضور در تیم پرسپولیس را در کارنامه دارد و همانطور که گفته شد عنوان برترین گلزن تاریخ پرسپولیس در لیگ برتر را نیز دارد، روز گذشته پس از کش و قوس های فراوان سرانجام پای میز مذاکره رفت و دیدار کرد. با مدیران باشگاه پرسپولیس البته گفته می شود علیپور از اینکه در اولویت پرسپولیس نبود ناراحت است اما با وجود این مذاکرات اولیه برای حضور این مهاجم باتجربه در پرسپولیس روز گذشته رسما به پایان رسید.

پرسپولیس رقم پیشنهادی خود را ارائه کرد و از طرفی علی علیپور نیز مطالبات مالی خود را مطرح کرد و گفته می شود در شرایط دیگر جزییات قرارداد توافقات جزئی انجام شده است اما عدم توافق مالی قرمزها و علیپور باعث شده است. به جایی رسید که خبری از امضا نشد. قراردادی وجود ندارد. حسین بادامکی معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس روز گذشته به نمایندگی از آن باشگاه با علیپور مذاکراتی انجام داد که البته این مذاکرات با امضای قرارداد ختم نشد و این احتمال وجود دارد که پروژه بازگشت علیپور به پرسپولیس انجام شود. لغو شود.

تراکتور و سپاهان به دنبال ربودن ستاره پرسپولیس هستند!

مسئولان باشگاه تراکتورسازی در چند روز اخیر در حال مذاکره با بازیکنانی مانند علیرضا بیرانوند، دانیال اسماعیلی فر، مهدی ترابی و علیرضا علیزاده بوده اند و البته در شرایطی که می خواهند خلیفه کولیبالی را برای تقویت خط حمله تیم خود به خدمت بگیرند. در حال مذاکره و با علی علیپور بوده است. گفته می شود علیپور پیشنهاد مالی مناسبی از تراکتور دریافت کرده است. هرچند هنوز خبری از توافق نهایی طرفین نیست، اما دور از ذهن نیست که در موج مهاجرت بازیکنان پرسپولیس به تبریز، قرارداد علی علیپور با تراکتور نهایی شود!

سپاهانی که در شوک از دست دادن شهریار موگانلو و این مهاجم باتجربه بعد از 2 فصل متوالی آقای گلی به دنبال دوری از فوتبال ایران هستند و گفته می شود بند فسخ قراردادش را فعال کرده و به دنبال آن هستند. تا بهترین جایگزین را برای او انتخاب کند. در همین راستا چندی پیش ثلای پوشان با علی علیپور وارد مذاکره شد و مذاکرات اولیه طرفین به گونه ای انجام شد که 3 پیشنهاد جذاب روی میز این مهاجم باتجربه قرار گرفت که مقصد بعدی علیپور کدام تیم و او خواهد بود. در میان 3 پیشنهاد او تصمیم خواهد گرفت که به کدام تیم ملحق شود.