رقم عجیب بدهی خواننده معروف قبل از مرگ

روز جدید :

ایسنا: شکایت مجریان املاک مایکل جکسون، جزئیات کاملی از مشکلات مالی خواننده برنده 13 جایزه گرمی در زمان مرگ را فاش کرد.

رقم عجیب بدهی خواننده معروف قبل از مرگ

به گزارش گاردین، پرونده دادگاه عالی شهرستان لس آنجلس به جزئیات این موضوع پرداخته است که چگونه مایکل جکسون بیش از 500 میلیون دلار (395.7 میلیون پوند) به طلبکاران بدهکار است، در حالی که برخی از بدهی ها با نرخ بهره بسیار بالا تعیین شده است.

پادشاه پاپ در 25 ژوئن 2009 در سن 50 سالگی، اندکی قبل از شروع تور کنسرت “This Is It” خود در شهرهایی مانند لندن، پاریس، نیویورک و بمبئی درگذشت. پزشک معالجش، کنراد موری، که بعداً به قتل عمد محکوم شد و به مدت چهار سال زندانی شد، به او دوز کشنده ای از پروپوفول بی حس کننده قوی جراحی داده بود.

پرونده اخیر دادگاه ادعا می کند که مرگ جکسون در خانه اش در لس آنجلس باعث شد که بنیاد خواننده از نظر مالی حدود 40 میلیون دلار به مبلغ کنسرت “This Is It” بدهکار شود. در این پرونده افزوده شد که جکسون در زمان مرگش در خارج از کشور و در چندین ایالت آمریکا از جمله کالیفرنیا با دعوی قضایی روبرو بود و طلبکاران بیش از 65 شکایت علیه جکسون تنظیم کرده بودند که بیشتر آنها به نحوی حل شده است.

قبل از تشکیل پرونده اخیر بنیاد مایکل جکسون در دادگاه، یک حسابدار عمومی به تشریح امور مالی جکسون پرداخت و به لس آنجلس تایمز توضیح داد که جکسون هزینه زیادی برای جواهرات کرده است، اگرچه او همچنین آثار هنری، مبلمان و هدایا و همچنین هزینه های سفر خریده و برای امور خیریه کمک کرده است.

کسانی که قرار است از دارایی جکسون بهره مند شوند عبارتند از مادرش کاترین و فرزندانش پرینس، پاریس و بلانکت، اما ذینفعان دارایی مایل جکسون به دلیل اختلاف حل نشده با سرویس درآمد داخلی ایالات متحده بر سر عدم اظهارنامه مالیاتی فدرال وی در سال 2021، از دارایی وی سود مالی نمی برند. اخذ شده

سرویس درآمد داخلی ایالات متحده ادعا می کند که دارایی های خواننده کمتر اعلام شده است و او در مجموع 700 میلیون دلار مالیات و جریمه بدهکار است. جکسون در طول دوران حرفه ای خود بیش از 400 میلیون نسخه از موسیقی خود را فروخت.