رقیب بیرانوند پیشنهاد جذابی دریافت کرد

روز جدید :

خبرزشی: پیام المشام عملکرد نسبتا خوبی در لیگ بیست و دوم داشت و حالا با پیشنهاد جدی فوتبال اروپا مواجه است.

رقیب بیرانوند پیشنهاد جذابی دریافت کرد

با شروع لیگ بیست و دوم، سپاهان به عنوان مدعی مطرح شد اما این تیم رفته رفته از روزهای اوج خود فاصله گرفت. پوشان طلایی اصفهانی به دلیل مشکلاتی از قهرمانی کنار گذاشته شد و در نهایت پرسپولیس با اسمار ویرا قهرمان شد.

اما سپاهانی ها موفق شدند در جام حذفی به ناکامی های خود پایان دهند و در فینال برابر مس رفسنجان پیروز شدند و پس از سال ها بار دیگر جام قهرمانی به اصفهان آورده شد. با این حال طلایی پوشان پس از این قهرمانی دوباره روزهای طوفانی را تجربه می کنند و اولین شوک زمانی به تیم وارد شد که زمزمه رفتن ژوزه مورائیس به گوش رسید و به نظر می رسد این سرمربی پرتغالی به کار خود در سپاهان ادامه نخواهد داد. سرنوشت نیمکت سپاهان برای فصل آینده مشخص نیست و این موضوع هواداران این تیم را نگران کرده است. جدای از خروج احتمالی مورائیس، چند بازیکن سپاهان به درهای خروج نزدیک شده اند و باید دید چه سرنوشتی در انتظار آنهاست.

پیامی برای نیازمندان؛ “بیا یونان”

پیام هاسیم در لیگ بیست و دوم 7 دروازه سپاهان را بسته نگه داشت. البته طلایی ها در فاکتورهای دفاعی ضعف های زیادی داشتند و ثبت چنین آماری بی دلیل نیست. پیام تا سال 1404 با سپاهان قرارداد دارد و همین مشکل، جدایی او از سپاهان را سخت می کند، اما اگر باشگاهی بتواند با پرداخت مبلغ مشخصی سپاهان را راضی کند، آن باشگاه با فروش بازیکن خود موافقت می کند.

طبق اطلاعات او به پیشنهاد جدی از لیگ یونان نیاز دارد و مذاکرات برای انتقال این بازیکن آغاز شده است. حال باید دید چه سرنوشتی در انتظار پیام است و آیا او به یونان می رود یا خیر.