روحیه انقلابی و مجاهدی جانبازان برای جوانان و مسئولان نویدبخش است


ساعت: 19:46
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۶/۲۱
کد خبر: 1896961

مدیرکل حفاظت از آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی:

کریمی بیان کرد: انتقال تجربه و بیان خاطرات جانبازان یکی از نیازهای مهم جامعه امروز برای پیشرفت و حرکت به سمت اهداف در گام دوم انقلاب است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش دیار آفتاب؛ گلمرضا کریمی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های حراست استان مرکزی امروز در حاشیه اردوی تفریحی، درمانی و سنجش سلامت جانبازان اراک که به همت شهید بنیاد و امور ایثارگران روستا؛ وی گفت: حضور در جمع جانبازان و ایثارگران عزیز توفیق بسیار ارزشمندی برای مسئولان است چرا که این بستگان سنگ بنای نظام اسلامی هستند و اقتدار و سربلندی نظام اسلامی مرهون نقش آفرینی و تلاش است. از این بستگان.”

وی افزود: کارنامه جانبازان و شهدای دفاع مقدس بسیار درخشان و سرشار از حماسه های ماندگار است و به حق ارکان اقتدار در نظام اسلامی هستند و امروز الگوی کامل نسل جوان جامعه هستند.

سرهنگ کریمی گفت: انتقال تجربیات و بیان خاطرات جانبازان یکی از نیازهای مهم جامعه امروز برای پیشرفت و حرکت به سمت اهداف در گام دوم انقلاب است و روحیه انقلابی و مجاهدی جانبازان نویدبخش است. جوانان و مسئولان و انگیزه های آنان برای خدمت به مردم و کشور را دو چندان خواهد کرد.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین راهکارهای کنگره شهدای استان مرکزی در 7 سال گذشته استفاده از تجربیات و خاطرات ارزشمند جانبازان و جانبازان دفاع مقدس است که علاوه بر آغاز نهضت تولید محتوا و حرکت به سمت جهاد در تبیین اقدامات زیادی انجام شد، حرکت شتابان به سوی تحقق جهاد یکی از مهمترین اهداف کنگره شهدا در استان است.

  تخریب منازل فلسطینیان توسط نیروهای اشغالگر صهیونیستی

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های حراست استان مرکزی افزود: راه اندازی موزه حراست از مهمترین اقدامات کنگره شهدای استان مرکزی است. جهاد تبیین را تحقق بخشد و امروز این فرهنگسرا علاوه بر اینکه محل اجتماع خالصانه جانبازان، جانبازان و جان باختگان است، پاتوق جوانان نیز متحول شده است و این نشان می دهد که فرهنگ ایثار و شهادت در جهان زنده است. جامعه.

وی در تشریح جزئیات برنامه امروز گفت: امروز به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی اردوی تفریحی، درمان و سنجش سلامت جانبازان 70 درصد، گروه های ویژه قطع نخاع، نابینایان، همی پلژی و دوقطع عضو با حضور مسئولین برگزار شد که مهمترین هدف این برنامه خدمت به ایثارگران عزیز، تکریم خانواده های آنان و افزایش سطح نشاط و نشاط در بین این عزیزان می باشد.

سرهنگ کریمی خاطرنشان کرد: استان مرکزی مفتخر به ارائه بیش از 14 جانباز بصیر، 37 جانباز نخاعی، 15 جانباز همی پلژی، 15 جانباز جانباز قطع عضو، 7 جانباز قطع نخاع، 2 جانباز جانباز و 5 جانباز انقلاب اسلامی کانادا می باشد. این عزیزان یک رسالت مهم برای همه کارکنان است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید