روش افزایش قیمت خودرو با آپشن های اجباری

روش افزایش قیمت خودرو با آپشن های اجباری

با اضافه شدن گزینه های اجباری، انتقال سریع به نوع سریع DA تغییر نام داد و قیمت آن از کارخانه حدود هشت میلیون افزایش یافت.

لیست محصولات جدید سایپا با جلوه گزینه های ضروری اعلام شد و از این پس کوییک گیر با مجهز شدن به دی لایت 201 میلیونی با هشت میلیون گرانی به عنوان ارزان ترین خودروی تولیدی به فروش می رسد. مقررات جدید آپشن های اجباری خودروسازان را ملزم می کند تا محصولات خود را با استانداردهای جدید تولید کنند و به همین دلیل قیمت محصولی مانند پراید وانت که همچنان روی خط تولید است، از 221 میلیون به 236 میلیون افزایش یافته است. در لیست محصولات جدید سایپا می توان خط شکن های خودروهای وارداتی را مشاهده کرد. تیپ 2 و 3 چانگان CS35 پلاس اما هنوز تکلیف مدل هایی مانند شاهین اتوماتیک، کوئیک جی ایکس و ساینا جی ایکس که پیش فروش شده بودند، مشخص نیست.

به گزارش فرارو، قیمت کوییک گیر به عنوان ارزان ترین سواری تولیدی حدود هشت میلیون تومان افزایش یافت و با اضافه شدن آپشن های اجباری از مرز 200 میلیون عبور کرد. مقررات جدیدی در خصوص استانداردهای اجباری خودروهای تولید داخل ابلاغ شد و تا پایان سال 1402 خودروسازان داخلی موظف به تولید محصولات منطبق با این استاندارد شدند.

گزینه های اجباری شامل چراغ های روشنایی در روز، روشنایی خودکار، هشدار خروج از خط، محافظت از عابر پیاده، مانیتور فشار باد لاستیک، نشانگر تعویض دنده، پایداری کابین، کنترل پایداری و ترمز اضطراری پیشرفته است. با اضافه شدن این گزینه ها به Quick Gear، نام آن به Quick Type DA تغییر می کند و حدود هشت میلیون بیشتر به فروش می رسد. البته افزودن آپشن های ضروری فقط برای دنده سریع نیست و خط تولید جدید سایپا شامل Quick S نوع DA، Quick R نوع DA، Quick R اتوماتیک تیپ DA و حتی وانت پراید نوع DA می شود.

  تولید محتوای دیجیتال ظرفیت کافی را برای اجرای طرح شهر هوشمند بسیج می کند / پروژه های عالی پشتیبانی می شوند

قیمت کوییک R با اضافه شدن آپشن های اجباری از 251 به 255 میلیون افزایش یافته است. پراید وانت به جای 221 میلیون، 236 میلیون تومان فروخته می شود و کوییک اس اتوماتیک که هم اکنون به برخی از این آپشن ها مجهز شده است، حدود 700 هزار تومان افزایش قیمت داشته و به کوییک اس تیپ DA تبدیل شده است. بر اساس اعلام شورای عالی استاندارد، تا پایان مهلت اعلام شده باید تمامی استانداردهای اجباری در خودروها رعایت شود، در غیر این صورت از شماره گذاری خودروهای فاقد این استانداردها جلوگیری می شود. البته همانطور که سازمان استاندارد می گوید خودروسازان تا پایان اسفند 1401 فرصت داشتند تا دو استاندارد جدید یعنی. چراغ های روز و چراغ های اتوماتیک و بقیه استانداردها بالاخره تا پایان سال مهلت داده شد.

گم شدن شاهین اتومات، کوییک جی ایکس و ساینا جی ایکس در لیست جدید

قیمت شاهین اتوماتیک و محصولاتی مانند کوئیک جی ایکس و ساینا جی ایکس یکی از معماهای لیست محصولات سایپا است. مدل هایی که جزو 11 خودروی عرضه شده در فاز دوم فروش سامانه یکپارچه هستند اما متقاضیان آن هنوز از قیمت نهایی اطلاعی ندارند. شاهین اتوماتیک با همان موتور توربو M15 نسخه های دنده ای عرضه می شود، اما مواردی مانند پارکینگ عقب و دوربین سنسور، دوربین 360 درجه، دوربین ضبط رویداد، سیستم صوتی با صفحه نمایش 10 اینچی، سیستم آب و هوای دیجیتال، فرمان کروز، 16 رینگ های آلیاژی اینچی و کیسه هوای جانبی بخشی از تفاوت بین گزینه های اتوماتیک و دستی فالکون هستند. کوییک جی ایکس و ساینا جی ایکس همین وضعیت را دارند و با توجه به برخی آپشن های اضافی احتمالاً قیمت بیشتری نسبت به نسخه های قبلی خود به فروش می رسند.

  فیلم ارزیابی معلم / مدت زمان مشخص شود

اضافه شدن اولین خودروهای وارداتی به لیست محصولات ساپیا

لیست محصولات سایپا تیرماه امسال با اضافه شدن دو محصول جدید به روز شد. چانگان CS35 پلاس تیپ 2 و چانگان CS35 پلاس تیپ 3. دو محصولی که در این مقطع نقطه عطف واردات خودرو در کشور محسوب می شوند و هم اکنون به لیست محصولات سایپا اضافه شده اند. حدود دو هفته پیش خبر تصویب قیمت های تعیین شده از سوی شورای رقابت برای چانگان CS35 پلاس تیپ 2 و چانگان CS35 پلاس تیپ 3 توسط سایپا منتشر شد و اکنون رسما می دانیم که چانگان CS35 پلاس تیپ 2 منتشر شده است. یک میلیارد و 114 میلیون در کارخانه به فروش می رسد قیمت کارخانه چانگان CS35 پلاس تیپ 3 یک میلیارد و 182 میلیون تومان است.

یک ماشین

قیمت کارخانه

ساینا اس تیپ DA

248 میلیون

ساینا اس دوگانه سوز

283 میلیون

ساینا اس اتوماتیک

330 میلیون

نکته سریع DA

201 میلیون

کوئیک اس

268 میلیون

Quick S نوع DA

269 ​​میلیون

سریع به علاوه اتوماتیک

327 میلیون

Quick R نوع DA

255 میلیون

Quick R نسخه CVT نوع DA

338 میلیون

شاهین جی

425 میلیون

وانت 151 نوع DA

236 میلیون

چانگان CS35 پلاس نوع 2

یک میلیارد و 114 میلیون

چانگان CS35 پلاس نوع 3

یک میلیارد و 182 میلیون

نیسان انتخابی

485 میلیون

نیسان دوگانه سوز اضافی

545 میلیون

نیسان دیزل اختیاری

625 میلیون

پادرا پلاس تکسوز

599 میلیون

دو پادرا پلاس

645 میلیون

وانت کارون

710 میلیون

دیدگاهتان را بنویسید