رونالدو در این صحنه از سید حسین حسینی تقلید می کند

روز جدید :

برترین ها: روز سوم مرحله یک هشتم نهایی پرتغال مقابل اسلوونی قرار می گیرد، بازی ای که در 90 دقیقه بدون گل به پایان می رسد. در اولین وقت اضافه، پرتغال روی حرکت یوتا صاحب یک پنالتی شد که کریستیانو رونالدو توسط اوبلاک به زمین رفت و دروازه بان اتلتیکو پنالتی او را مهار کرد. مهار آن پنالتی باعث شد تا رونالدو بین دو نیمه وقت اضافه بی وقفه گریه کند. در نهایت پرتغال موفق شد اسلوونی را در ضربات پنالتی شکست دهد تا اشک های اولیه رونالدو هیچ توجیه قانع کننده ای نداشت.

رونالدو در این صحنه از سید حسین حسینی تقلید می کند

فریاد رونالدو قبل از سوت پایان بازی ما را به یاد سید حسین حسینی دروازه بان تیم فوتبال استقلال در دیدار مقابل العین انداخت. در این دیدار که بازی با نتیجه یک بر یک به پایان رسید داور به اشتباه پنالتی اعلام کرد اما سیدحسین حسینی که یکی از مقصران گل اول بود با یک سیو دبل زیبا موفق شد دروازه تیمش را حفظ کند و استقلال در بازی

رونالدو در این صحنه از سید حسین حسینی تقلید می کند

بعد از این سیو مهم حسینی اشک ریخت و خوشحالی خود را با این تصویر نشان داد که البته سهراب بختیاری زاده کارشناس بازی در شبکه سوم سیما در همان زمان واکنش جالبی به این موضوع نشان داد و گفت: حسینی سعی کند خودش را کنترل کند. زیرا دقایق سخت تری در انتظار اوست.