رویت سه ستاره پرسپولیس با همکاری یک موتور

روز جدید :

یکی از نکات منحصر به فرد در فوتبال ایران وجود بازیکنان متعدد از عوامل مختلف است. همانطور که بارها در یک تیم دیده ایم، تعداد قابل توجهی از بازیکنان با یک ایجنت همکاری می کنند. موردی که بارها مورد توجه و انتقاد تحلیلگران و کارشناسان آگاه از فوتبال قرار گرفته و در این مورد هشدارهای جدی داده شده است که همکاری تعداد زیادی از بازیکنان یک تیم با فرد خاصی حتی می تواند تصمیمات تیم را تغییر دهد. مدیر، مربی و حتی مدیر عامل باشگاه با هماهنگی هایی که نماینده با بازیکنانش انجام می دهد شما را تحت تاثیر قرار می دهد. بارها در فوتبال ایران شاهد بوده ایم که بیش از 5 یا 6 بازیکن یا ایجنت با هم همکاری می کردند و مربی و مدیر مجبور می شدند برخلاف نظر خود تصمیم بگیرند تا با خشم این باند مواجه نشوند.

در این میان لحظه قابل توجه همکاری سه مهاجم تحت تعقیب پرسپولیس با یک ایجنت بود. جواد آقایی پور، محمدرضا آزادی و علی علیپور سه مهاجم علاقه مند به باشگاه پرسپولیس هستند و قرمزها به دنبال جذب یکی دو نفر از این مهاجمان هستند. اما جالب اینجاست که هیچ یک از این بازیکنان تاکنون با پرسپولیس به توافق نرسیده اند. این موضوع در فضای مجازی شایعاتی مبنی بر عدم تمایل این ایجنت به همکاری با باشگاه پرسپولیس را به راه انداخته است. سقف کم سقف باشگاه پرسپولیس نسبت به سایر تیم های مدعی به نظر می رسد هر سه مهاجم باشگاه پرسپولیس را برای پوشیدن پیراهن این تیم مردد کرده است.

لازم به ذکر است اولین باشگاهی که با جواد آقایی پور و باشگاهش وارد مذاکره شد، پرسپولیس بود اما آقایی پور پس از مذاکره با پرسپولیس جلسات متعددی را با استقلالی ها و سپاهانی ها برگزار کرد و حالا شنیده ها حاکی از آن است که او در راه پیوستن به سپاهان است. محمدرضا آزادی نیز در آستانه پیوستن به یک تیم اماراتی بود که مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار گرفت اما هنوز هیچ توافقی از سوی ایجنت این بازیکن با باشگاه پرسپولیس صورت نگرفته است و عجیب ترین نکته این است که علی علیپور بارها اعلام کرده است. آرزوی قلبی برای بازگشت به پرسپولیس روز قبل از باشگاه پرسپولیس برای بررسی پیشنهادات دیگر وقت خواست.

این مسائل دست به دست هم می دهد و به همین دلیل هواداران پرسپولیس در فضای مجازی این شبهه دارند که چرا هیچ یک از سه مهاجمی که با این ایجنت همکاری می کنند با پرسپولیس به توافق نرسیده اند.