زمان ثبت نام آزمون استخدامی اجرایی 1403

روز جدید :

ایرنا: از فردا 23 تیرماه ثبت نام اینترنتی داوطلبان استخدامی با شرکت در دوازدهمین دوره آزمون پیچیده مشترک دستگاه های اجرایی کشور آغاز می شود. با توجه به مجوزهای صادره از سازمان اداری و استخدامی کشور، به منظور تامین نیروی انسانی لازم در دستگاه های اجرایی کشور، شرایط عمومی و اختصاصی استخدامی در دوازدهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور کشور از سوی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اعلام شد.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی اجرایی 1403

ثبت نام از داوطلبان شرکت در این آزمون استخدامی تا 23 تیرماه ادامه خواهد داشت و تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه و زمان آزمون 9 و 12 مرداد 1403 اعلام شده است.

دفترچه راهنمای دوازدهمین آزمون فراگیر مشترک دستگاه های اجرایی کشور امروز منتشر شد و داوطلبان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت دفترچه راهنما به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir مراجعه کنند.

داوطلبان می توانند در دوازدهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی در دو رشته مشاغل عمومی و مشاغل تخصصی حضور یابند. پست های عمومی شامل مواردی مانند حسابداری، کارشناس مالی، کارشناس روابط عمومی، کارشناس فناوری اطلاعات، کارشناس توسعه منابع و کارشناس برنامه و بودجه و پست های تخصصی نیز مواردی هستند که مشخصات و شرایط آن در دوازدهمین آزمون جامع مشترک دستگاه های اجرایی می باشد. ارگان های کشور اضافه می شود.

مهلت اعلام نتایج آزمون جامع کتبی یک ماه پس از برگزاری آزمون می باشد.

در این آزمون پنج هزار و 250 نفر در دستگاه های اجرایی کشور از جمله وزارت کشور، وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، وزارت ورزش و جوانان، پست بانک ایران، هنر انقلاب اسلامی ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ترویج و تحقیقات کشاورزی، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، شرکت مادر تخصصی منابع آب ایران، روزنامه رسمی کشور، گمرک جمهوری اسلامی ایران استخدام و استخدام شوند.