ساخت 320 هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن آغاز شد


ساعت: 12:21
تاریخ انتشار: 09/05/1401
کد خبر: 1913710

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: یک میلیون و 600 هزار واحد مسکونی در دولت سیزدهم در طرح احداث بنیاد قرار گرفته که از این تعداد 320 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی آغاز شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: یک میلیون و 600 هزار واحد مسکونی در دولت سیزدهم در برنامه عمرانی بنیاد قرار دارد و از این تعداد 320 هزار واحد شهری و روستایی عملیات عمرانی دارد. واحدهای مسکونی آغاز شد

به گفته نیکزاد، بر اساس قانون رونق مسکن، دولت باید سالانه یک میلیون واحد مسکونی بسازد که از این تعداد 200 هزار واحد روستایی و 800 هزار واحد شهری است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به تعهد دولت سیزدهم برای ساخت چهار میلیون واحد مسکونی افزود: بنیاد مسکن سالانه 200 هزار واحد روستایی و 200 هزار واحد شهری را متعهد است و تلاش می کنیم به تعهدات بنیاد مسکن عمل کنیم. سال اول و وارد تعهدات سال دوم شوید.

نیکزاد گفت: در سال اول پروژه به دلیل مکان یابی، تامین زمین، طراحی و موارد دیگر با تاخیر انجام شد اما در سال دوم و سوم کار با سرعت بیشتری ادامه خواهد داشت.

  پسر دلفینی همچنان در باکس آفیس به فروش می رسد

دیدگاهتان را بنویسید