ستاره استقلال در جاده بی بازگشت؟

ستاره استقلال در جاده بی بازگشت؟

به نظر می رسد اتفاقی که هواداران استقلال ماه ها از آن وحشت داشتند، در شرف وقوع است. مهدی کایدی که یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان این مسابقات و یکی از مهره های کلیدی آبی ها در فصل قبل بود، به امارات بازگشته و بعید به نظر می رسد به ایران بازگردد.

قرارداد قرضی بوچهری وینگر بوچهری با استقلال به پایان رسید و طبق پیش بینی ها او امروز راهی امارات شد و بعدازظهر وارد دبی شد تا خود را به کادر فنی جدید شباب الاهلی معرفی کند و در دور جدید تمرینات این تیم شرکت کند. این باشگاه پس از گذراندن بقیه تعطیلات تابستانی. مراجعه كردن

کایدی که فصل گذشته 12 بار برای استقلال گلزنی کرد و 4 پاس گل داد، موفق شد پنج پنالتی برای تیمش بزند و حتی 2 گل ساپینتو به ملوان و مس کرمان از روی پاس های کایدی به ثمر رسید. گل به خودی آبی ها توسط مدافعان حریف.

با این آمار خوب و تاثیرگذاری زیاد، هواداران استقلال می خواستند قائدی را برای فصل حفظ کنند، اما اکنون شواهد نشان می دهد که آبی ها نمی توانند انتظارات اماراتی ها برای ادامه حضور وینگر بوشهری در ایران را برآورده کنند.

وعده های ضعیف باشگاه استقلال در پرداخت مطالباتشان به اماراتی ها از یک سو ضرر مالی قیدی به دلیل تبدیل قرارداد دلاری اش با شباب الاهلی به قرارداد ریالی با استقلال از سوی دیگر باعث شد تا او به این تیم برنگردد. تهران و پوشیدن لباس تیم را فراموش نکنید.

در همین راستا استقلالی ها مذاکراتی را با مهرداد محمدی و امیرحسین حسین زاده آغاز کرده اند تا با قطعی شدن جدایی کایدی از برنامه های نکونام عقب نمانند تا در صورت از دست دادن وینگر بوشهری این باشگاه جایگزین مناسبی برای او پیدا کند. استخدام

  آئین سیری در استقبال از نوروز در روستاهای اردبیل + عکس و فیلم

دیدگاهتان را بنویسید