ستاره تیم ملی پرسپولیس در راه استقلال!

روز جدید :

خبروشی: پس از انتشار خبر فسخ قرارداد علیرضا بیرانوند با پرسپولیس و اتفاقات پیرامون ابراز پشیمانی وی، این احتمال وجود دارد که وی به هر طریق ممکن در پرسپولیس بماند، اما ظاهرا مدیران پرسپولیس این بار حاضر به تکرار اتفاقات گذشته نیستند. تابستان 1402.

ستاره تیم ملی پرسپولیس در راه استقلال!

مرید منصوریان و خاطرات آبی
علیرضا بیرانوند دروازه بان محبوب تیم پرسپولیس در پایان فصل بیست و دوم لیگ برتر با مذاکره مستقیم با باشگاه رقیب استقلال شرایط سختی را برای پرسپولیس و هوادارانش ایجاد کرد. از سوی دیگر او این ذهنیت را ایجاد کرد که با توجه به سوابق همکاری با علیرضا منصوریان در باشگاه نفت تهران و خاطرات منتشر شده از علاقه اش به آبی پوشان تهران در سال های نوجوانی، بیرانوند سعی می کند به نحوی از محل حضورش در تیم آبی تهران شرکت کند. دوران فوتبالی را نیز در تیم آبی پایتخت گذراند.

حالا و در شرایطی که گفته می شود باشگاه پرسپولیس تا امروز یا فردا درباره علیرضا بیرانوند تصمیم نهایی را خواهد گرفت و این خبر را به صورت رسمی رسانه ای خواهد کرد، شایعاتی مبنی بر پیوستن استقلالی ها و این دروازه بان به آبی پوشان مطرح شده است. .

انشعاب نهایی حسینی شبیه واریا و عارف است
بعد از اتفاقات مربوط به کمیته اخلاق و سیدحسین حسینی و احتمال خروج این دروازه بان از استقلال، گفته می شود باشگاه استقلال برای فصل آینده به دنبال یک دروازه بان خوب داخلی یا خارجی است تا رکورد کمترین گل را از فصل قبل تکرار کند. فصل

به یاد داریم که پیش از جدایی وریا غفوری و عارف غلامی، صحبت هایی مشابه مطالب امروز در رسانه ها درباره سیدحسین حسینی مطرح می شد تا اینکه کم کم این شایعات رنگ واقعیت به خود گرفت و این دو بازیکن هر چه بیشتر از آن فاصله گرفتند. استقلال. حالا و در شرایطی که هنوز هیچ مسئولی در باشگاه استقلال صحبت قاطعی درباره ادامه همکاری با حسینی نکرده است، بحث پیوستن بیرانوند به استقلال دوباره داغ شده است.

درهای باشگاه استقلال به روی بیرو باز است
افراد نزدیک به رئیس هلدینگ خلیج فارس در این خصوص به بیرانوند اعلام می کنند که در صورت تمایل یا عدم ادامه همکاری با پرسپولیس، درهای استقلال به روی این دروازه بان باز است و بیرانوند می تواند سال های آخر فوتبال خود را با دستکش پشت سر بگذارد. .

شاید پرسپولیس، شاید بیرون!
با توجه به بیوگرافی و علایق بیرانوند و اتفاقات مربوط به پایان فصل بیست و دوم و مذاکرات جدی این دروازه بان با حجت کریمی – مدیرعامل وقت باشگاه – بعید نیست که بزرگترین بمب فوتبالی فصل نقل و انتقالات … لیگ برتر تا چند روز آینده 24 برگزار می شود و علیرضا بیرانوند به تیم استقلال می پیوندد. تنها اتفاقی که می تواند این انتقال را لغو کند، تغییر نظر ناگهانی هیات مدیره پرسپولیس و ادامه همکاری با بیرو است که بعید به نظر می رسد و البته حضور احتمالی بیرانوند در لیگ های خارجی مانند ترکیه.

باید توجه داشت؛ پیش از این محمد محمدی دروازه بان تیم پرسپولیس نیز این تجربه را داشت و از تیم پرسپولیس به استقلال منتقل شد. همزمان در تیم ملی حضور داشت و از سوی استقلال به تیم ملی دعوت شد.