ستاره جدایی طلب هنگام خداحافظی با قرمزها احساساتی شد

ستاره جدایی طلب هنگام خداحافظی با قرمزها احساساتی شد

روبرت لواندوفسکی روز سه شنبه با بایرن مونیخ خداحافظی کرد. وی جدایی از این تیم را سخت و غم انگیز توصیف کرد.

ستاره لهستانی که تابستان امسال پس از هشت سال از بایرن مونیخ جدا شد و به بارسلونا پیوست، از تعطیلات سه روزه این باشگاه استفاده کرد و به آلمان سفر کرد.

وی در این سفر از مونیخ از تمامی مدیران، بازیکنان و کادرفنی باشگاه خداحافظی کرد و از زحمات آنها در مدت حضور 8 ساله خود قدردانی کرد. این در حالی بود که او اخیراً مصاحبه های تندی علیه مسئولان باشگاه بایرن مونیخ انجام داده است.

لوا همچنین هنگام ترک باشگاه بایرن مونیخ با خبرنگاران صحبت کرد و جدایی خود را غمگین خواند: «حقیقت این است که هنگام خداحافظی غمگین و ناراحت بودم. من همیشه برای چیزهایی که اینجا برداشته و تجربه کرده ام سپاسگزار خواهم بود. از همه به خاطر کارهایی که برای من انجام داده بودند تشکر کردم و به آنها هدایایی دادم. خداحافظی از این تیم برای من لحظه بسیار احساسی و سختی بود. چند هفته گذشته برای همه سخت بوده است، اما هرگز آنچه را که در اینجا داشتم را فراموش نمی کنم و از هواداران برای حمایتشان تشکر می کنم. حالا با وجدان راحت می توانم آنجا را ترک کنم.”

در حالی که یک سال از قراردادش با بایرن مونیخ باقی مانده است، روبرت لواندوفسکی چند روز پیش با مبلغ 45 میلیون یورو به اضافه 5 میلیون یورو از بایرن جدا شد و به بارسلونا پیوست.

  افزایش 20 درصدی مصرف برق نسبت به سال گذشته در کهگیلویه و بویراحمد

دیدگاهتان را بنویسید