سردار حاجی زاده: تعداد کمی از جوانان تحصیلکرده چون هدفی نداشتند به خارج از کشور رفتند و در ناسا یا پروژه هایی علیه مردم مظلوم ایران و جهان مانند استارلینک شرکت کردند.

سردار حاجی زاده: تعداد کمی از جوانان تحصیلکرده چون هدفی نداشتند به خارج از کشور رفتند و در ناسا یا پروژه هایی علیه مردم مظلوم ایران و جهان مانند استارلینک شرکت کردند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: تعداد کمی از جوانان تحصیلکرده به دلیل اینکه هدف نداشتند و دوست و دشمن را تشخیص نمی دادند به خارج از کشور رفتند و به ناسا یا پروژه هایی علیه مردم مظلوم ایران و جهان پیوستند. Starlink و خدمت به دشمن.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: تعداد کمی از جوانان تحصیلکرده به دلیل اینکه هدف نداشتند و دوست و دشمن را تشخیص نمی دادند به خارج از کشور رفتند و به ناسا یا پروژه هایی علیه مردم مظلوم ایران و جهان پیوستند. Starlink و خدمت به دشمن.

سردار سرلشکر امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (سه شنبه) در افتتاحیه فصل جدید اردوهای راهیان پیشرفت گفت: دانش آموزان و نوجوانان عزیز ممکن است برای شما سوالی پیش بیاید که چیست؟ دلیل برگزاری آن اردوها برای دانش آموزان و نوجوانان چیست؟ حال اگر این موضوع حل شود و وضعیت و شرایط کشور تبیین شود و مسئولیت شما عزیزان گفته شود قطعا به آینده بیشتر توجه خواهید کرد.

وی افزود: در تاریخ همه کشورها اتفاقات مهمی رخ داده است. از جمله ایران عزیز، 44 سال از انقلابش. ایران در این سال ها در آستانه حوادث قرار گرفت و در فصول زیادی حوادث مختلفی را پشت سر گذاشت که یکی از مهم ترین آن ها جنگ تحمیلی هشت ساله بود.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه ادامه داد: جنگی که تمام دنیا اعم از کشورهای عربی، اروپا، آمریکا و شوروی سابق (بلوک شرق) به رهبری آمریکا به عنوان حامیان صدام در آن قرار گرفتند. در کنار این کشور همه اقشار مختلف از جمله کصباح، بازاری، ارتش، سپاه، سرباز و غیره که مهمترین نقش آفرینی در این حادثه را داشتند دانش آموزان و نوجوانان بودند.

  3000 بسته معیشتی بین نیازمندان تربت حیدریه توزیع شد.

وی افزود: همه دنیا به رهبری آمریکا و شوروی سابق علیه ایران بودند و این جنگ تنها مشکلی بود که غرب و شرق با هم داشتند و در واقع آمده بودند انقلاب اسلامی را از بین ببرند. در دنیا یک بار برای همیشه ایران در آن زمان با کمبود تجهیزات و امکانات مواجه بوده است، اما در این جنگ اقشار مختلف جامعه وارد کار شده اند؛ اگر حضور نوجوانان و دانش آموزان و تعداد شهدا را بررسی کنیم. در این میدان جهاد و جنگ بین المللی و رویارویی با دشمنان، نقش بی بدیل این قشر بر همگان بویژه شما نوجوانان روشن خواهد شد.

سردار حاجی زاده تصریح کرد: این اردوها به همین منظور برای آشنایی شما با تاریخ انقلاب و ایران عزیز و همچنین آشنایی با شرایط کنونی ایران و میزان پیشرفت و اقتدار برای ایفای نقش در این عزیزان است. کشور. در دوران دفاع مقدس اگرچه نوجوانان و دانش آموزان به سن قانونی نرسیده بودند و تکلیف قانونی نداشتند و در جنگ مسئولیت نداشتند، اما احساس مسئولیت و وظیفه باعث شد تعداد زیادی از دانش آموزان دفاع از کشور جلوه کنند. . در جنگ تحمیلی 20 درصد جمعیت را نوجوانان و دانش آموزان و 20 درصد از کل شهدای دوران دفاع مقدس را دانش آموز تشکیل می دادند.

وی افزود: این تعداد بسیار زیاد است زیرا به عنوان مثال ما 40 هزار شهید از صفوف سپاه از دست دادیم و تعداد زیادی از برادران عزیز ارتشی به شهادت رسیدند اما ارتش و سپاه وظیفه ذاتی دارند که از تمامیت ارضی کشور حفاظت کنند. یک کشور. تعدادی از رزمندگان از جمله بستگان سربازان، برخی به عنوان اقدام احتیاطی فراخوانده شدند و برخی نیز از اقشار مختلف در بسیج شرکت کردند، اما تعداد دانشجویان شرکت کننده به عنوان رزمنده و تعداد سی و شش هزار شهید دانش آموز قابل توجه است. یعنی بسیاری از قهرمانان ملی کشور دانش آموز هستند.

  سواد رسانه ای با گسترش رسانه های جمعی در خط مقدم قرار دارد

فرمانده نیروی هوافضای سپاه تاکید کرد: خردسالان و دانش آموزان ما در دوران دفاع مقدس نقش اساسی در یگان ها و تیپ ها داشتند و ساختار اولیه یگان ها را تشکیل می دادند و البته باید گفت که نوجوانان معیار بودند. حاملان در تمامی رویدادهای مهم کشور و کارنامه درخشانی دارند. در پیروزی انقلاب اسلامی از سال 56 که حضور یکپارچه ملت در برابر طاغوت علنی شد، دانش آموزان و نوجوانان در دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی که یک جنگ بین المللی بود و در عرصه جهادی نقشی بی بدیل داشتند. گروه ها، نقش منحصر به فردی را در حوادث غیرمنتظره ایفا کردند.

وی با بیان اینکه امروز شما نوجوانان و دانش آموزان باید برای خود ارزش قائل شوید چرا که نوجوانان و دانش آموزان آن دوران که درگیر حوادث مختلف بودند در همان نقشی هستید که باید شرایط کشور و منطقه را درک کنید. قادر به انجام ماموریت خود یک روز مبارزه با طاغوت، یک روز در جنگ تحمیلی و مبارزه با استکبار و روز دیگر در عرصه سازندگی و اقتصاد. عزیزم امروز باید تاریخ انقلاب و کشور را بدانی و این راهپیمایی های پیشرفت باید تو را از تاریخ چهل و چهار ساله انقلاب و حوادث رخ داده و وضعیت کنونی آگاه کند. کشور و میزان پیشرفت و اقتدار کشور بر اساس خودباوری و اتکا به نیروی درونی، زیرا آینده متعلق به شماست و شما آینده سازان کشور خود هستید.

سردار حاجی زاده گفت: خداوند متعال به شما توفیق داده است و نسبت به سایرین از استعدادهای بسیار خوبی برخوردار هستید و این امکانات آموزشی به کمک ملت ایران در اختیار شما قرار می گیرد، لذا باید از این فرصت استفاده بهینه کرده و در مسیر کنونی نقش جدی ایفا کنید. وضعیت کشوری که دارید؛ چندی پیش در دانشگاه مازندران گفتم که برخی از جوانان کشور با پول دولتی تحصیل کردند و ادامه تحصیل دادند و برخی نیز چون هدف نداشتند و دوست و دشمن را نمی شناختند به خارج رفتند و بودند. کار در ناسا یا پروژه هایی علیه مردم مظلوم ایران دنیا مثل استارلینک که چتر به روی دنیا گشوده و برنامه دارد، ظهور کرد و به دشمن خدمت کرد. پایان بدی برای یک مرد جوان است.

  عکس های محبوب بازیگر خوش سلیقه سینمای ایران

وی افزود: باید گذشته و حال را تجزیه و تحلیل کرد و از چشم دوستان و دشمنان غافل نشوید، زیرا آموختن و کسب علم هدف نیست، بلکه وسیله ای برای رسیدن به قرب الهی، خدمت به مردم و مردم عزیز و مستضعف جهان است. . .

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در پایان گفت: قدر خود را بدانید و آماده ایفای نقش در آینده کشور باشید.

دیدگاهتان را بنویسید