سرنوشت پرسپولیس به سرنوشت انتخابات گره خورده است!

روز جدید :

برترین ها – سهراب نامجو: این روزها خبر خوبی از اردوی پرسپولیس برای هواداران این تیم نیست. شرایط با گذشت کمتر از یک ماه از صعود این تیم به لیگ بیست و سوم، اکنون آشفته به نظر می رسد.

سرنوشت پرسپولیس به سرنوشت انتخابات گره خورده است!سرنوشت پرسپولیس به سرنوشت انتخابات گره خورده است!

مشکل تمدید ستاره ها، چالش سرمربی جدید، نتایج نامناسب درویش و چند نکته دیگر مشکلاتی است که پرسپولیس با آن دست و پنجه نرم می کند. در زیر نگاهی می اندازیم به چند چالش مهم پیش روی این تیم در روزهای اخیر. با ما بمان.

آیا ستاره ها پر هستند؟

سرنوشت پرسپولیس به سرنوشت انتخابات گره خورده است!

ظاهرا حضور چند بازیکن پرسپولیس در مراسم یادبود همسر زنوزی (تراکتورساز) حالا این تیم را تحت تاثیر قرار داده است. بیرانوند، ترابی و اسماعیلی فر افرادی هستند که شایعه توافق با تراکتورسازی به گوش می رسد و حالا فقط عکس پیراهن قرمز این تیم باقی مانده است. درباره بیرانوند زیاد صحبت کرده ایم و حالا جایی در جامعه هواداران پرسپولیس ندارد. اما ترابی و اسماعیلی فر مردانی هستند که حداقل در دو فصل اخیر ستون های موفقیت این تیم بوده اند و جدایی قریب الوقوع آنها کار را برای این تیم که باید در جبهه آسیا هم به میدان برود سخت کند.

نامی ناشناخته روی نیمکت قرمزها

هفته گذشته اسپانسر پرسپولیس از جذب یک سرمربی درجه یک به نیمکت سرخ ها خبر داد. در ابتدا گمانه زنی هایی پیرامون نام ژاوی هرناندز و کیکه ستین وجود داشت اما هواداران این تیم که باید غافلگیر می شدند بیشتر شوکه شدند!

سرنوشت پرسپولیس به سرنوشت انتخابات گره خورده است!

خوان کارلوس گاریدو اسپانیایی حاصل تلاش درویش در دوران محرومیت بیست روزه اش بود و به نظر می رسد پرسپولیسی ها از این انتخاب چندان راضی نیستند. اما اکنون آنها با چالش بزرگتری روبرو هستند. ظاهرا بر اساس قانون وزارت ورزش، فعالیت هر فرد خارجی به عنوان ورزشکار یا مربی مستلزم تایید شورای برون مرزی است، بنابراین در صورت تایید، کار قانونی مربوط به صدور ویزای کار وی نیز خواهد بود. بر همین اساس انجام شد و حالا همان صدور مجوز مثل هاله است از بلاتکلیفی تا اینکه قرمزها بیش از هر زمان دیگری نگران آماده سازی تیمشان در پیشفازل هستند.

سروش رفیعی; کارتی که برنده نیست

سرنوشت پرسپولیس به سرنوشت انتخابات گره خورده است!

سروش رفیعی زمانی پدیده لیگ بود. حدود یک دهه پیش در آن روزها که در وفلد می درخشید. اما الان در 34 سالگی طبیعتا نمی تواند مهره قابل اعتمادی برای تیمی مثل پرسپولیس باشد. حتی هفته گذشته سروش تصاویر تراکتورها را از آرشیو اینستاگرامش بیرون کشید تا مانند دوستانش اندکی بدن درویش را تکان دهد و این ترفند به دردش خورد و حالا این یکی از دستاوردهایی است که درویش معتقد است در فصل نقل و انتقالات داشته است. اما واقعیت این است که قرمزها تاکنون به دستاورد خاصی نرسیده اند.

یک فرضیه جدید؛ منتظر کشیش جدید

سرنوشت پرسپولیس به سرنوشت انتخابات گره خورده است!

خب یک چیزی که همیشه در ساختار حاکمیتی فوتبال موثر بوده، تغییرات در دولت است. به هر حال پرسپولیس و استقلال با وجود واگذاری سهام خود، همچنان با دستور وزارت ورزش کار می کنند و به نظر می رسد درویش منتظر تغییرات آتی باشگاه است نه خروج پرسپولیس از بحران جدید. در این میان فقط دود همه چیز به چشم پرسپولیس و هوادارانش می رود.