سرپرست ریاست جمهوری با خانواده کادر پروازی شهدای خدمت دیدار کرد

سرپرست ریاست جمهوری از منازل خدمه رئیس جمهور و همراهان کشته شده وی بازدید کرد و با خانواده های آنها دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری موج


محمد محبر عصر پنجشنبه ابتدا در منزل شهید امیر سرتیپ سید طاهر مصطفوی فرمانده و خلبان پرواز ریاست جمهوری حضور یافت و از تجارب طولانی مدت وی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از اقشار مختلف مردم تجلیل کرد. بهترین خلبانان هلیکوپتر در ایر فورس وان اگرچه جدایی از شهید مصطفوی برای همه ما به ویژه خانواده عزیزش سخت است، اما شهادت او به واسطه خدمات خالصانه و صادقانه او سرنوشتی بود که شایسته او بود.

رئیس جمهور موقت همچنین با حضور در منزل شهید امیرمحسن داریوش خلبان رئیس جمهور ضمن تسلیت شهادت وی به خانواده محترم ایشان خاطرنشان کرد: همانطور که شهید رئیسی در راه خدمت به مردم شریف ایران اسلامی از دنیا رفت، این شهدا نیز گفتند که برای این شهدا جنگیده است. اعتلای ایران اسلامی و سرانجام به درجه رفیع شهادت رسید.

این مخبر همچنین با حضور در منزل شهید سرهنگ دوم بهروز مهندس پرواز ضمن دیدار با خانواده وی گفت: این شهدای عزیز با حضور باشکوه خود در راه خدمت به ملت ایران و ملت بزرگ ایران جان خود را فدا کردند. مراسم تشییع جنازه به دلیل خدمات آنها مورد قدردانی قرار گرفت.

در این جلسات جداگانه خانواده شهدای خدمت همچنین در فضایی صمیمی به بیان فضایل اخلاقی، دغدغه ها و شایستگی های خلبانان جان باخته پرداختند.


آیا این خبر مفید بود؟
خدمات سئو برای وب سایت ها