سورپرایز جدید واتس اپ برای کاربرانش

معمولاً نام کاربرانی که در گروه واتس اپ هستند از یکدیگر پنهان می شود. البته ادمین های گروه یک استثنا هستند و نام همه کاربران را می دانند. اما همانطور که وب سایت WABetaInfo توضیح می دهد، اگر بخواهید در یک گروه به پیامی پاسخ دهید، شماره تلفن شما ناگهان برای همه قابل مشاهده می شود و ناشناس بودن خود را از دست می دهید. اما با قابلیت Phone Number Privacy دیگر چنین مشکلی وجود نخواهد داشت و کاربران می توانند اطلاعات تماس خود را از چشمان کنجکاو پنهان کنند.

تصاویر موجود در گزارش وب سایت نشان می دهد که یک گزینه جدید “Phone number privacy” در منوی اطلاعات گروه وجود خواهد داشت. با ضربه زدن روی ورودی هشداری ظاهر می شود که به شما اطلاع می دهد حتی اگر بخواهید جزئیات خود را پنهان کنید، هنوز افرادی هستند که می توانند شماره شما را ببینند.

علاوه بر افرادی که به‌عنوان مخاطب در تلفن خود ذخیره کرده‌اید و افرادی که شماره شما را از چت‌های دیگر دارند، مدیران گروه نیز استثنا باقی خواهند ماند. همچنین، اگر نیاز به تماس با شخصی دارید که شماره او مخفی است، می‌توانید برای او درخواستی بفرستید تا اطلاعات تماس خود را با شما به اشتراک بگذارد.

توجه داشته باشید که فقط اعضای گروه می توانند به این ابزار دسترسی داشته باشند. اگر گروه را ایجاد کرده اید یا مدیر هستید، واتس اپ به شما اجازه نمی دهد شماره تلفن خود را پنهان کنید.

  حضور آنلاین نوروزی در همایش سالانه وادا

دیدگاهتان را بنویسید