سپاهان یک پیشنهاد وسوسه انگیز به ستاره پرسپولیس ارسال کرد

گئورگی گلسیانی که نقش بسیار مهمی در قهرمانی پرسپولیس در لیگ بیست و سوم داشت، بلافاصله پس از جشن قهرمانی به همراه تیم باشگاهی خود، به اردوی تیم ملی گرجستان برای حضور در تورنمنت های اروپایی پیوست.

او که به همراه آلن ویتال 16 گل برای پرسپولیس به ثمر رساند بهترین گلزن خارجی این تیم لقب گرفت، فصل آینده نمی تواند در این تیم روی نیمکت بنشیند. گلسیانی فصل را نیمکت نشین آغاز کرد زیرا یحیی گل محمدی به زوج ایرانی محمدحسین کنعانی زادگان و مرتضی پورعلیگنجی اعتماد بیشتری داشت.

بعید است که گلزن برتر قهرمانی پرسپولیس در فصل آینده راضی باشد.

از سوی دیگر شنیدیم باشگاه سپاهان اصفهان (تیم قبلی گرجی گلسیانی) متوجه اشتباه بزرگ خود در از دست دادن این مدافع ملی پوش گرجستانی شده و پیشنهادی وسوسه انگیز به او ارائه کرده است.

گلسیانی اگرچه به اردوی تیم ملی گرجستان دعوت شده اما با توجه به سن و سالی که دارد، بعید به نظر می رسد مشتری اروپایی مناسبی پیدا کند و از طرفی با توجه به وضعیت مدافعان ایرانی پرسپولیس در ابتدا. در فصل آینده احتمال جدایی او از پرسپولیس وجود دارد.

شاید سپاهان اصفهان بهترین مقصد شغلی برای گئورگی گلسیانی باشد که با توجه به سنش باید بهترین تصمیم مالی را بگیرد.

لازم به ذکر است که این مدافع گرجستانی دو سال پیش از سپاهان اصفهان جدا شد و به پرسپولیس پیوست.

این بازیکن گرجستانی 193 سانتی متری سابقه 7 جام حذفی و قهرمانی با دینامو تفلیس را در کارنامه دارد. در سال 1395 با بازی در ذوب آخان به لیگ ایران آمد و پس از بازی در نساجی و سپاهان به پرسپولیس پیوست.

گلسیانی مدافع و بازیساز سریعی است که به دلیل بازی در پست هافبک دفاعی توانایی بالایی در بازی از خط دفاعی دارد.

او مدافع و گلزن فوق العاده ای است که در پنالتی زدن مهارت بالایی دارد و در دو سال اخیر اولین زن پنالتی زن پرسپولیس بوده است.

سپاهانی ها احساس می کنند از دست دادن چنین مدافعی اشتباه بزرگی به نفع پرسپولیس رقیب قدیمی این تیم اصفهانی در لیگ برتر است. سپاهان که در خط دفاعی خود با مشکلات زیادی روبرو بود تصمیم گرفت این خط را با هدایت گیورگی گلسیانی بازسازی کند.