سیر بهبودی بیماران نجات‌یافته از حریق لنگرود

معاون زیر بهداشت خبر داد:

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به سیر بهبودی بیماران نجات‌یافته از حریق لنگرود، افزود: پنج نفر از مصدومان شرایط کافی را برای ترخیص طی روزهای آینده کسب خواهند کرد.


به گزارش خبرگزاری موج گیلان، سعید کریمی، معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در  دیدار با استاندار گیلان، با تقدیر از تلاش‌های ستاد مدیریت بحران و همچنین کادر درمان به فرماندهی استاندار گیلان؛ در پی حادثه اندوه‌بار حریق مرکز درمان سوءمصرف مواد مخدر، اظهار کرد: طی دو روز اخیر همه تمرکز کادر درمان استان گیلان به نجات مصدومان و مجروحان این حادثه متمرکزشده است.

کریمی، با اشاره به سیر بهبودی بیماران نجات‌یافته از حریق لنگرود ، افزود: پنج نفر از مصدومان شرایط کافی را برای ترخیص طی روزهای آینده کسب خواهند کرد.

معاون درمان وزیر بهداشت با اشاره به عزم وزارت بهداشت در بهبود همه بیماران به‌ویژه سانحه دیدگان در آتش‌سوزی لنگرود، افزود: با توجه به افزایش شمار فوتی‌ها و گستردگی آتش‌سوزی، وزیر بهداشت دستور رسیدگی فوری و ضرب‌الاجلی بیماران را صادر کرده است.

کریمی با اشاره به رویکرد وزارت بهداشت در راستای توسعه زیرساخت‌های درمان استان گیلان، گفت: وزارت بهداشت در تلاش است تا زیرساخت‌های فیزیکی درمان در بخش دولتی را افزایش دهد تا مردم خودشان حق انتخاب برای درمان را بین بخش خصوصی و دولتی داشته باشند.

وی با اذعان به اینکه اغلب بیمارستان‌های مرکز استان گیلان فرسوده هستند، تصریح کرد: نهضت بیمارستان سازی در رشت باید آغاز شود و خوشبختانه تعدادی از این بیمارستان‌ها در دستور تجدید بنا و توسعه را دارند.

معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز (شنبه) با حضور در بیمارستان سوانح و سوختگی ولایت رشت از نزدیک امور مصدومان حادثه کمپ ترک اعتیاد لنگرود را پیگیری کرد.آیا این خبر مفید بود؟


دیدگاهتان را بنویسید