سینمای پاییزی ایران گرم است/ “هتل” صدر نشین است

سینمای ایران این هفته شاهد صدرنشینی فیلم‌های سینمایی هتل، بچه‌زرنگ، فسیل بود و بیش از ۹۴۴ هزار نفر به تماشای فیلم‌های سینمایی نشستند.


به گزارش

خبرگزاری موج،


سینمای ایران در هفته‌ای که گذشت در مجموع میزبان ۹۴۴ هزار مخاطب بود که توانست ۳ میلیارد و ۸۴۶ میلیون و ۶۴۱، ۰هزار تومان فروش داشته باشد؛ این آمار نسبت به هفته‌های گذشته روند صعودی بسیار خوبی داشته و به طور کلی وضعیت سینمای ایران درحال رونق است.

فیلم کمدی « هتل » به کارگردانی مسعود اطیابی، تهیه‌کنندگی محمد شایسته و نویسندگی امیر برادران و پیمان جزنی از ۵ مهر ۱۴۰۲ در سینما‌های ایران اکران شد و  این هفته میزبان ۴۸۹ هزار مخاطب شد و توانست ۲ میلیارد و ۱۲۶ میلیون تومان فروش داشته باشد و در رتبه اول فروش گیشه قرار گیرد.

 « بچه زرنگ » یک انیمیشن سینمایی در ژانر ماجراجویی به تهیه کنندگی حامد جعفری است که با فروش ۱۵۴ هزار بلیط به ارزش ۴ میلیارد و ۹۳۵ میلیون تومان در رتبه دوم جدول فروش گیشه سینما قرار گرفت.

فیلم کمدی «فسیل» به تهیه‌کنندگی سید ابراهیم عامریان و کارگردانی کریم امینی از ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ روی پرده سینما‌های سراسر کشور است که در هفته گذشته با فروش ۹۳ هزار بلیط به ارزش ۳ میلیارد و  ۸۰۰ میلیون تومان در رتبه سوم جدول فروش سینما‌ها قرار گرفت.

«گیج گاه» به کارگردانی عادل تبریزی است که از ۱۲ مهر ماه روی پرده سینما‌های سراسر کشور رفته و تا کنون ۴۸ هزار بلیط به ارزش ۲ میلیارد و ۵۵ میلیون تومان فروخته و در رتبه چهارم گیشه قرار گرفته است.

فیلم سینمایی «عامه پسند» که از ۱۷ آبان ماه روی پرده سینما‌های سراسر کشور رفت، این هفته با فروش ۲۹ هزار بلیط سینما توانست یک میلیارد و ۴۱۹ میلیون تومان بفروشد و در رتبه پنجم جدول فروش سینما‌ها قرار گیرد.
آیا این خبر مفید بود؟دیدگاهتان را بنویسید