شاخص بورس ۱۳ آبان ۱۴۰۲/ شاخص بورس امروز تا رقم یک میلیون و ۹۹۹ هزار واحد روند صعودی داشت

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران طی معاملات روز شنبه ۱۳ آبان ماه ۱۴۰۲ تا رقم یک یک میلیون و ۹۹۹ هزار واحد روند صعودی داشت.


به گزارش خبرگزاری موج، بازار سرمایه امروز روند صعودی داشت و شاخص کل بورس با افزایش بیش از ۲۸ هزار واحدی به یک میلیون و ۹۹۹ هزار واحد رسید.

امروز شنبه بازار سرمایه روند صعودی نسبت به آخرین روز هفته گذشته داشت و شاخص کل بورس با افزایش ۲۸ هزار و ۶۸۸ واحدی به یک میلیون و ۹۹۹ هزار واحد رسید. شاخص کل هم وزن رشد ۱۲ هزار و ۷۵۳ واحدی را تجربه کرد و روی ۶۷۳ هزار و ۴ واحد ایستاد.

در این بازار، بیش از ۲۸۹ هزار معامله به ارزشی بالغ بر ۳۹ هزار و ۳۷۹ میلیارد ریال انجام شد.

فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، پالایش نفت اصفهان، سرمایه‌ گذاری تامین اجتماعی، بانک ملت، مخابرات ایران و معدنی و صنعتی گلگهر تاثیرگذارترین نمادها بر شاخص کل بورس بودند که همگی آنها روند صعودی را نسبت به آخرین روز هفته گذشته تجربه کردند.

فرابورس نیز همین روند را امروز سپری کرد؛ به گونه‌ای که شاخص کل در این بازار با افزایش ۳۷۴ واحدی به ۲۴ هزار و ۴۳۸ واحد رسید.

در فرابورس ایران بیش از ۱۵۷ هزار معامله به ارزشی بالغ بر ۳۷ هزار و ۷۶۴ میلیارد ریال انجام شد.

سرمایه‌ گذاری مالی سپهر صادرات، پلیمر آریاساسول، ایران خودرو دیزل، پتروشیمی تندگویان، گروه انتخاب الکترونیک آرمان، گروه مالی صبا تامین و بهمن دیزل تاثیرگذارترین نمادها بر شاخص کل فرابورس ایران بودند که امروز همگی این نمادها روند صعودی نسبت به آخرین روز هفته گذشته داشتند.آیا این خبر مفید بود؟


دیدگاهتان را بنویسید