شاخص کل بورس، امروز تا بهمن 1400

شاخص کل بورس، امروز تا بهمن 1400

روز جدید : شاخص کل بورس امروز (سه شنبه 6 بهمن) با رشد 6 هزار و 702 واحدی در جایگاه یک میلیون و 281 هزار واحد قرار گرفت.

در معاملات امروز بیش از 5 میلیارد و 477 میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش 34 هزار و 553 میلیارد ریال داد و ستد شد.

همچنین شاخص کل (همگن) با یک هزار و 633 واحد افزایش به رقم 325 هزار و 620 واحد و شاخص قیمت (همگن) با یک هزار و 24 واحد افزایش به رقم 204 هزار و 324 واحد رسید.

شاخص بازار اول با افزایش 6867 واحدی و شاخص بازار دوم 4343 واحد در هفته افزایش یافت.

همچنین در بین تمامی نمادها، توسعه معادن و فلزات (و معادن) با 966 واحد، صنایع پتروشیمی خلیج فارس (فارس) با 789 واحد، بانک ملت (وبملت) با 5 واحد، ایران خودرو (خودرو) با 558 واحد (. واحدهای صنعتی و معدنی و چادرملو (کچاد) با 527 واحد، بانک تجارت (وثارت) با 498 واحد و بانک صادرات ایران (وبصادر) با 5 واحد تاثیر مثبت بر شاخص بورس دارند.

در مقابل، فولاد مبارکه اصفهان (فولاد) با 366 واحد، ملی صنایع مس ایران (خانواده) با 4 واحد، بورس کالای ایران (کمودیتی) با 4 واحد، سایر افراد از بورس انرژی (انرژی 3) با 4 واحد. با تاثیر منفی بر شاخص بورس همراه بوده است.

بر اساس این گزارش، امروز نمادهای پالایش نفت تهران (شاتران)، ایران خودرو (خودرو)، بانک تجارت (وتجارت)، سایپا (خساپا)، ش نوش مازندران (غنوش)، بورس کالای ایران (کالا) و بندرعباس نفتنا شبندر)) در نمادهای فرا تعامل بودند.

گروه بانک ها نیز در معاملات امروز با معامله یک میلیارد و 3 میلیون سهم به ارزش 2 هزار و 5 میلیارد ریال پیشتاز گروه های برتر این صنعت شدند.

  رقابت ایران با مدعیان علم و فناوری جهان / چهارمین پلتفرم فناوری نانو در دسترس دانشمندان ایرانی

آخرین وضعیت شاخص فرابورس

شاخص فرابورس امروز بیش از 2 واحد افزایش یافت و در کانال 17 هزار و 506 واحدی ثابت ماند.

بیمه های پاسارگاد (BPAS)، آریا ساسول (آریا) پلیمر، توسعه معادن و فلزات (تجلی)، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی (سمگا)، پتروشیمی زاگرس (زاگرس) و شرکت آهن و فولاد ارفع (ارفع) با تاثیر مثبت بر فرابورس. شاخص همراه شدند.

همچنین سامانه تولید برق دماوند (دماوند)، زغال سنگ طبس (کزال)، مجتمع فولاد سیرجان جهان (فجهان)، شرکت سرمایه گذاری صبا تامین (سابا)، رف پرداز نو آفرین (هاآفرین) و نگین (توسن) نیز تولید نرم افزار می باشد. بر شاخص فرابورس تأثیر منفی گذاشتند.

دیدگاهتان را بنویسید