شاهد تحول در عرصه‌های خودروسازی هوشمند خواهیم بود/ ارتقا بازدهی صنایع

مدیرعامل گسترش فناوری اطلاعات:

مهویدی عنوان کرد: هوشمندسازی صنایع باعث می‌شود تا بازدهی صنایع ارتقا یافته و راهکارهای حل مشکلات و چالش‌های صنایع ارائه شود.


به گزارش خبرنگار
اقتصادی
خبرگزاری موج


، مدیرعامل گسترش فناوری اطلاعات(مگفا) در آیین امضای تفاهم‌نامه همکاری فی ما بین مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) و شرکت ارتباطات مبین‌نت گفت:هوشمندسازی در صنایع منجر به صرفه‌جویی در هزینه‌ها، سودآوری و رقابت‌پذیری می‌شود؛ هر چند اعتقاد داریم که کار سختی است، اما با هماهنگی نهادهای مختلف از جمله وزارت ارتباطات و وزارت صمت این امرشدنی است.

حسین مهویدی با اشاره به اینکه در آستانه ورود به انقلاب صنعتی چهارم هستیم و باید زمینه زیرساخت‌های هوشمندسازی در صنایع را ایجاد کنیم.افزود:هوشمندسازی صنایع باعث می‌شود تا بازدهی صنایع ارتقا یافته و راهکارهای حل مشکلات و چالش‌های صنایع ارائه شود.

وی به تفاهم‌نامه همکاری مشترک در زمینه پیاده سازی و توسعه هوشمندسازی اشاره کرد و گفت: مگفا با توجه به مأموریت ذاتی خود اقدامات لازم جهت ارائه طرح‌های it و ict با محوریت هوشمندسازی صنایع و کسب و کارهای بازار هدف خود، با در نظر گرفتن توانمندی مبین‌نت و با تعریف پروژه‌های مشخص و مشترک مدنظر و اجرا خواهد کرد.

  پرواز املاک کلنگی در تهران

مهویدی با اشاره به اینکه بسیاری از کسب و کارها در هوشمندسازی صنایع ایجاد می‌شود، افزود: شرکت‌های دانش بنیان به صنایع ورود می‌کنند و شاهد تحول در عرصه‌های خودروسازی هوشمند و صنایع خواهیم شد. خودروهای برقی یکی از جلوه‌های هوشمندسازی است که اکنون زیرساخت‌های آن از سوی وزارت صمت در حال ایجاد است.

 

مبین‌نت متولی ارائه خدمات سازمانی

علیرضا صیدی، مدیرعامل مبین‌نت در مراسم امضای تفاهم‌نامه بین این شرکت با مگفا، اظهار داشت: این شرکت دارای ۴۰ هزار مشترک سازمانی است که در حوزه هوشمندسازی صنایع نیز ورود کرده است.

وی ادامه داد: مبین‌نت به عنوان متولی ارائه خدمات سازمانی در گروه همراه اول، ارائه و تامین کلیه ارتباطات مبتنی بر تکنولوژی‌های روز دنیا سرویس‌های سازمانی را ارائه خواهد کرد.
آیا این خبر مفید بود؟دیدگاهتان را بنویسید