شایعه خطرناکی که دل مردم را می لرزاند

شایعه خطرناکی که دل مردم را می لرزاند

در همین زمینه خبرگزاری تسنیم واکنش نشان داد و در پیامی اعلام کرد: کانال جعلی اقتصادی تسنیم خبری مبنی بر قیمت جدید بنزین منتشر کرد و هیچ خبری از قیمت بنزین در سایت و فضای مجازی این خبرگزاری منتشر نشد.

تسنیم همچنین می نویسد: لازم به ذکر است که دولت در حال حاضر برنامه و تصمیمی برای تغییر قیمت بنزین ندارد و قیمت های اعلام شده نادرست است.

شایعه خطرناکی که دل مردم را می لرزاند

اما ماجرا به همین جا ختم نشد و این خبر واکنش های بسیاری را در پی داشت

مهران یکی از کاربران توییتر با بازنشر این خبر نوشت: این خبر و تکذیبش اتفاقا یعنی سلام به بنزین 18000 تومانی!

مومو نوشت:در صورت صحت قیمت های اعلام شده بنزین به این معنی است که با مصرف عادی ماهیانه 100 لیتر برای هر خودرو، مصرف 4 برابر می شود و با توجه به افزایش هزینه حمل و نقل، قیمت تمام اجناس n برابر می شود.

زری نوشت: آیا می دانید افزایش قیمت بنزین ناوگان بزرگ تاکسی های اینترنتی را فلج می کند و جوانان بیکار بیشتر بیکار می شوند و خانواده های بیشتری در فقر فرو می روند. واقعا میدونستی یا نه؟ اصلا به این چیزا فکر میکنی یا نه؟

پویان گفت: آیا اگر تصمیمی در مورد بنزین گرفته شود و اساس و مولفه های یک تصمیم احتمالی با مردم و متخصصان در میان گذاشته شود، نباید ناگهانی باشد. درک در روز سبت نباید تکرار شود

رضا همچنین گفت: امیدوارم با زدن پله ها روی کشور بنزین بریزید، آتش بگیرد و تمام شود، برای شما و ما راحت تر است.

  وعده تامین اجتماعی برای افزایش 38 درصدی دستمزد بازنشستگان از شهریور ماه

کاربر دیگری نیز نوشت: ریختن بنزین بالای سه هزار تومان در خودروهای تولید داخل حرام است

داوود گفت: با فرض اجرای سناریوی جدید. برای اینکه به راحتی محاسبه کنید هزینه بنزین ماهانه شما چقدر می شود، 18 را در 20 ضرب کنید، اگر ماشین ندارید 50 تا 100 درصد افزایش قیمت را در نظر بگیرید (باک پراید روزانه حدود 600 هزار تومان قیمت دارد و راننده باید این را مستهلک کند. مبلغ در تعرفه ها).

نورا نوشت: وقتی دبیرستان بودم، معلمی داشتیم که پول می گرفت و مثلاً کلاس خصوصی برگزار می کرد تا به کسانی که پول می دادند نمره بدهد.

آن سال ها بنزین 100 تومان می شد و معلم حلال ما می گفت بنزین گرون است و کلاس های من گرون می شود.

یاد داستان های قیمت بنزین افتادم

دیدگاهتان را بنویسید