شرایط فروش پرداخت Dayon Y7 در ژوئن 1403

در بخشنامه تحویل جیپ جدید دایون Y7 ایلیا موتور این خودرو با پیش پرداخت و زمان تحویل تا 90 روز کاری در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. در این بخش از اخبار خودرو سایت گجت نیوز جزئیات این طرح را اعلام می کند.

نمودار شرایط فروش Payoff Dayon Y7 – ژوئن 1403

شرایط فروش پرداخت Dayon Y7 در ژوئن 1403

در این طرح شاسی بلند دایون Y7 پیش پرداخت است 812 میلیون تومان در دسترس مشتریان است. قیمت نهایی بر اساس آخرین قیمت محصول در زمان تحویل محاسبه خواهد شد. متقاضیان می توانند از تسهیلات بانکی تا سقف 700 میلیون تومان با مدت بازپرداخت تا 48 ماه بهره مند شوند.

شایان ذکر است در فروش نقدی Dayon Y7 سود مشارکت و برداشت سالانه به ترتیب 24% و 9% و سود تاخیر 36% محاسبه خواهد شد. متقاضیان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت https://ilia-auto.com/sale مراجعه کنند.

توضیحات طرح فروش Daion Y7

فروش Cashback Dayon Y7

1. تمامی خودروهای فروخته شده توسط این شرکت 3 سال یا 100 هزار کیلومتر گارانتی دارند.

2. با توجه به فروش خودرو به صورت سهام قابل تخصیص، ثبت نام برای هر خودرو منوط به موجود بودن سهمیه فروش خواهد بود.

3. حق الزحمه نمایندگان مجاز توسط شرکت تامین و پرداخت می شود. بنابراین دریافت وجه اضافی تحت هر عنوان غیر قانونی و خلاف مقررات شرکت است.

4. متقاضیان خرید خودرو موظفند کلیه وجوه مربوط به قیمت خودروی درخواستی را صرفاً به نام و حساب بانکی شرکت صنعت خودرو ایلیا واریز نمایند. در صورت عدم رعایت موارد مذکور، شرکت هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال داوطلب ندارد.

5. هزینه های شماره گذاری، اسقاط، عوارض قانونی و مالیات بر ارزش افزوده محاسبه و در فاکتور فروش منظور می شود و در صورت اعلام تغییر از سوی مراجع ذیصلاح در زمان تحویل، مابه التفاوت محاسبه و دریافت می شود.

6. در صورت تمایل متقاضی به نصب آپشن های اضافی (دوربین 360 درجه، سنسور جلو و عقب، رادار نقطه کور و …) هزینه مربوطه به صورت جداگانه اخذ می شود.

7. در صورت درخواست تجهیزات آفرود تحت گارانتی، شرکت لیست را جداگانه ارائه خواهد کرد.