شرایط یک بازیکن برای پیوستن به پرسپولیس

در همین راستا مذاکراتی با محمدرضا خالدآبادی، دروازه بان تیم خوادر آغاز شد و حتی 2 نفر از پرسپولیسی ها به باشگاه خوادر رفتند تا مذاکرات جدی برای جذب این دروازه بان انجام شود.

کانون هواداران مبلغ 11 میلیارد تومان برای توافق خالدآبادی را اعلام کرد اما باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که حاضر است 8 میلیارد تومان برای توافق با این بازیکن هزینه کند.

این در حالی است که باشگاه استقلال به عنوان یکی از مشتریان جدی این دروازه بان اعلام کرد که مشکلی برای پرداخت 11 میلیارد تومان بابت توافق خالدآبادی ندارد اما به نظر می رسد این بازیکن تمایلی برای حضور در تیم استقلال ندارد.

از طرفی باشگاه پیکان وارد این رقابت ها شده و می خواهد خالدآبادی را جذب کند. اروس که احتمال می رود سامان فلاح را به تیم دیگری بفروشد، با پول فروش این بازیکن بهای توافق خالدآبادی را به کانون هواداران پرداخت خواهد کرد.

البته خالدآبادی علاقه دارد به تیمی برود که فرصت بازی داشته باشد و احتمالا در پرسپولیس باشد و استقلال از این فرصت این دروازه بان استفاده کند. به همین دلیل پیکان که به خالدآبادی قول فیکس کرده بود حالا شانس بیشتری برای جذب این دروازه بان جوان دارد.

کلد آبادی به زودی تیم جدیدش را معرفی خواهد کرد و باید دید به کدام تیم می رود اما آنچه مشخص است پرسپولیس در شرایط فعلی شانس زیادی برای جذب این دروازه بان ندارد!

  زنگنه و ابتکار صدمات میلیاردی به بیت المال وارد کرد

دیدگاهتان را بنویسید